Ankara Yozgat Otobüs Bileti

Ankara - Yozgat Otobüs Seferleri

 • Lüks Erzincan Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  21:00
  YOZGAT
  150,00 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  07:15
  YOZGAT
  10:45
  170,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  19:30
  YOZGAT
  22:30
  160,00 TL
 • Patnos İtimat
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  YOZGAT
  21:30
  170,00 TL
 • Erzincan Başak Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  20:30
  YOZGAT
  23:30
  150,00 TL
 • Can Ardahan Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  15:55
  AKDAĞMADENI
  20:45
  200,00 TL
 • Ankara As Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  02:30
  ÇEKEREK
  07:15
  250,00 TL
 • Sivas Huzur Turizm
  POLATLI
  00:15
  YERKÖY
  03:30
  250,00 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  02:30
  SORGUN
  06:00
  249,00 TL
 • Ses Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  05:00
  BOĞAZLIYAN
  10:00
  270,00 TL
 • Aras Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  13:00
  SORGUN
  17:00
  200,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  17:30
  SORGUN
  21:30
  200,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Yozgat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Ankara As Turizm
Aras Seyahat
Can Ardahan
Can Barış Turizm
Divriği Nazar Turizm
Ercis Sema
Erzincan Başak Turizm
Gülen Turizm
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm

Ankara - Yozgat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Yozgat arası genellikle 3 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Yozgat arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Kösedağı Turizm, Ağrı Ses Turizm, Ankara As Turizm, Aras Seyahat, Can Ardahan, Can Barış Turizm, Divriği Nazar Turizm, Ercis Sema, Erzincan Başak Turizm, Gülen Turizm, Huzur Turizm, Iğdırlı Turizm firmalarıdır.
Ankara Yozgat otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 150 TL kadardır.
En ucuz Ankara Yozgat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Yozgat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yozgat Otogar şehir merkezine oldukça yakındır. Otogardan şehir merkezine ulaşım için taksi ve minibüsler tercih edilebilmektedir.

Belediye otobüsleri, minibüsler, otobüs servisleri ve taksilerle ulaşım sağlanmaktadır. Otogardan şehir merkezi dışında her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otogardan yerel ya da ulusal birçok firmaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yozgat’ta üniversite öğrencilerine indirimli seyahat imkanı bulunmaktadır. Bu nedenle gitmek istediğiniz güzergaha göre değişen araçlarla her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun otobüs bileti için fırsatlar oluştuğunda yakın kentlere seyahat edebilirsiniz.

Günlük seferler dışında hafta sonlarında da düzenlenen seferler nedeniyle ulaşım konusunda gelişmekte olan Yozgat, öğrenci nüfusun ağırlıkta olduğu bir otogar olarak düzenlenmiştir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karatepe’de bulunan otogardan taksi çağırmak için (0354) 212 98 70 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine ulaşım biraz pahalı olsa da, konforlu ve güvenli ulaşım için taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah 07:15 saatinden itibaren başlayan otobüs seferleri, 23:00’e kadar devam etmektedir. Ulaşım ücretlerinin pahalı olduğu Yozgat kentinde, akşam saat 9’dan sonra otobüs bulmak oldukça güçleşmektedir. Kentin en büyük sorunlarından olan ulaşım problemine de çözümler üretilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Yozgat ilçelerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarından bilet aldığınız firma tarafından yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için, otobüs şirketinizin yazıhanesi ile görüşmeniz uygun olacaktır.


Minibüslerle Ulaşım

Yozgat kentinde şehir içi ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle mahalle, köy ve diğer ilçelere ulaşabilirsiniz.

Minibüslerle istediğiniz yere ulaşmak için neredeyse her 20 dakikada bir geçen minibüslerden birine binebilirsiniz. Akşam 8’den sonra zorlaşan ulaşım, seferlerin daha sık yapılması talepleriyle iyileştirilmeye çalışılsa da, her zaman sorun olarak bilinmektedir.

En Popüler Ankara - Yozgat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yozgat Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -2°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  0°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -1°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -1°C

Haritada Yozgat

Yozgat Hakkında

Nüfus
419.440
Plaka
66
Telefon Kodu
354