Mavi Canlar Turizm Online Otobüs Bileti

Mavi Canlar Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Mavi Canlar Turizm Hakkında

Mavi Canlar Turizm

Mavi Canlar Turizm
Mavi Canlar Turizm İç Anadolu bölgesinde aktif bir şekilde seferler düzenleyen son derece titiz ve disiplinli bir çalışma anlayışına sahip şehirlerarası otobüs firması olmaktadır. Alanında deneyimli bir firma olan Mavi Canlar Turizm, her zaman için sefer saatinde hareket eden dakik bir çalışma anlayışına sahiptir. Bu sayede kuruluşundan bu yana sektörde hızla yükselmeyi başarmış, bu yükselişinin yanı sıra hizmet kalitesini de daima yukarı taşımayı amaçlamıştır.

Otobüs Filosu

Oldukça nitelikli taşıtlardan oluşan filosunda daima en son model marka otobüsler yer almaktadır. Her bir aracının periyodik bakımları eksiksiz olarak takip edilmekte olup, seyahate çıkmadan önce de ikincil kontrolleri sağlanmaktadır. Sınacakları hizmete dair donanımı ve konforlu yapısıyla şehirlerarası seyahat planlayanların öncelikli tercihleri oldukları söylenebilir.

Popüler Güzergâhları

İki şehir arasında seyahat edileceği zaman ilerlenecek rotada nerelerde durulacağı ve ne kadar kalınacağına dair kapsamlı bir planlamaları bulunmaktadır. Bu konuda tecrübeli olan ekibiyle Mavi Canlar Turizm her zaman için en kaliteli hizmeti de sağlamayı başarmaktadır.
Örneğin firmanın en çok seyahat ettiği güzergah olan İstanbul – Amasya baz alınacak olursa, ilerlenecek rotadaki popüler güzergahlar aşağıdaki gibi olacaktır:
  • Sakarya dinlenme tesisleri; Sakarya’da çok sayıda kaliteli dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi olan “IslaKöfte” Dinlenme Tesislerinden söz edilecek olursa, bu noktada Adapazarı’nın en meşhur ıslamasını tadabileceğinizi bilmeniz gerekir.
  • Bolu dinlenme tesisleri; Gökdemir Dinlenme Tesisi, Bolu’da yer alan en benzersiz mola noktalarından birisidir. Doğanın hemen içerisinde yer alan konumu ile çok keyifli vakitler geçireceksinizdir.
  • Ilgaz dinlenme tesisleri; ILGAZ Doğruyol Dinlenme Tesisleri, Ilgaz Onur Dinlenme Tesisleri ve Durlanık Dinlenme Tesisleri, bölgedeki başlıca 3 popüler mola noktası olmaktadır. Bu noktalara sabah vakti uğradığınız zamanlarda kafeterya bölümlerinde yer alan eşsiz kahvaltıların keyfini sürebilirsiniz. Üstelik Ilgaz dağlarının benzersiz havasını da içinize çekecek olmanız ayrı bir huzur verecektir. Özellikle otobüsünüzün uzun mola verecek olması durumunda bu tesislerde yer alan alışveriş noktalarında eğlenceli vakitler de geçirirsiniz.
  • Merzifon dinlenme tesisleri; Kilitkale Park ve Konak Dinlenme Tesisleri bu bölgede yer alan kapsamlı ve en çok beğenilen tesisler arasındadır. Mavi Canlar Turizm otobüsünün bu noktalardan birinde mola verecek olması durumunda lezzetli öğünler tüketeceğinizden emin olabilirsiniz. Öncelikle Kilitkale Park bünyesinde bulunan restoranlarda birbirinden güzel sulu ev yemekleri pişirildiğini bilmeniz gerekir. Konak Dinlenme Tesisleri içerisinde ise köfte ve ızgara üzerine çok kapsamlı hizmetler veren kaliteli lokantalar yer almaktadır.
Daha pek çok farklı güzergahlarda uğrak noktası olan Mavi Canlar Turizm firması ile en eğlenceli seyahatleri deneyimleyeceksiniz.

İkram, Hizmet ve Programlar

Dinlenme noktaları haricinde yol üzerindeyken de en iyi hizmetin sizlere sağlanacağından emin olabilirsiniz. Seyahatiniz boyunca konforlu koltuklarınızda prizden televizyona kadar birçok imkan bulunmaktadır. Dilerseniz her zaman için içecek de talep edebilirsiniz. Belli aralıklarla çeşitli atıştırmalık ikramları da sizlere servis edilecektir. Her gıda ikramından önce sonra ise hijyen açısından dezenfektan ikramı yapılmaktadır. Bu sayede tükettikleriniz konusunda da son derece titiz bir muhafaza işlemi sağlandığından emin olabilirsiniz.
Mavi Canlar Turizm hizmetlerinden faydalanmak için en uygun biletleri bünyemizden alabilirsiniz.

Mavi Canlar Turizm İletişim

Telefon: 0 (212) 450 29 15
E-Posta: bilgi@hasmavicanlar.com

Adres:
Yenikent Mah. 666. Sk. No:30/3 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Mavi Canlar Turizm Seferleri

Mavi Canlar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mavi Canlar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok