İstanbul - Trabzon Otobüs Bileti

İstanbul - Trabzon Otobüs Seferleri

 • Lüks Artvin Seyahat
  ESENLER OTOGARI
  11:00
  TRABZON
  04:35
  150 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPAŞA
  11:00
  TRABZON
  04:50
  150 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKÖY
  11:20
  TRABZON
  04:50
  150 TL
 • Lüks Artvin Seyahat
  ALIBEYKÖY
  11:20
  TRABZON
  04:35
  150 TL
 • Sakarya VIB
  ESENLER OTOGARI
  12:30
  TRABZON
  04:50
  150 TL
 • Sakarya VIB
  ALIBEYKÖY
  12:50
  TRABZON
  04:50
  150 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPAŞA
  14:00
  TRABZON
  06:50
  150 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKÖY
  14:20
  TRABZON
  06:50
  150 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ESENLER OTOGARI
  18:00
  TRABZON
  10:20
  150 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ALIBEYKÖY
  18:15
  TRABZON
  11:35
  150 TL
 • Metro Turizm
  BAYRAMPAŞA
  19:00
  TRABZON
  13:05
  150 TL
 • Metro Turizm
  ALIBEYKÖY
  19:20
  TRABZON
  13:05
  150 TL
Tümünü Göster

İstanbul - Trabzon Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Doğu Karadeniz
Golden Turizm
Görele Seyahat
Kanberoğlu
Karadeniz Golden Turizm
Lüks Karadeniz
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Rize Ses Seyahat
Rize Ses Turizm

İstanbul Hakkında

Yedi tepeli şehir olan İstanbul, muhteşem boğaz manzarasıyla Türkiye’nin en kalabalık ve en güzel şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakasının boğaz kenarı olan İstanbul, her mevsim yaşayan bir şehirdir.

İstanbul’un 15 milyonluk nüfusu ve birbirinden farklı dokuları bir arada taşıyan tarihi yapısı yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Her yıl milyonlarca ziyaretçisi olan ve kıyı turizmine gelen turistlerin uğramadan gitmedikleri bu kent, gece hayatı, vapurda çay ve simit keyfi, alışverişleriyle dünyanın en popüler şehirleri arasındadır.

Bir metropol olan İstanbul’da, her zaman her şeyi bulabilirsiniz ve ulaşım konusunda da birçok alternatifiniz vardır. Bu alternatiflerle şehrin yoğun trafiğinden de sıyrılma imkanınız bulunur. İstanbul’a her şehirden direkt olarak otobüsle ulaşım imkanı vardır ve iki adet otogarı bulunmaktadır.
 

Trabzon Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için genelde minibüsler ve servis araçları kullanılır. Servisler otogarda sürekli bekleme alanlarında harekete hazır bir şekilde bulunmaktadır.

Trabzon otogarından kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirmek istediğinizde, kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu dolmuşlar birçok farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda bulunan taksiden şehir merkezine ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Taksi için otogardan (0462) 325 47 81 numarası ile taksi çağırabilirsiniz.
Şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşmak için sürekli hazır bekleyen taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanmaktadır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Trabzon’da belediyeye ait belediye otobüsleri ve özelleştirilen halk otobüsleri ile ulaşım mümkündür. Halk otobüsleri, Yomra, Sürmene, Rize, Çimenli, Kireçhane, Akçaabat, KTÜ, Çukurçayır güzergahlarına gitmektedir.

Belediye otobüsleri ise; Beşirli Mahallesi, Akçaabat, Sürmene, Yomra, KTÜ Maçka, Of, Yeşiltepe gibi güzergahlara otobüsle ulaşım sağlanır. Otobüslerde Trabzon Kart kullanılmaktadır. 5 TL karşılığında satın alabileceğiniz Trabzon Kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Trabzon’da zaman zaman şehir hava durumu nedeniyle ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle saatlerde değişiklik olabilir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda sürekli hazır bekleyen servislerle merkeze ulaşım yapabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Maçka, Beşikdüzü gibi kentlere de ulaşım sağlayan servislerini yolcuları için tahsis etmektedir. 


Minibüslerle Ulaşım

Trabzon’da çok geniş bir dolmuş güzergahı vardır. Dolmuşlar ; Erdoğdu Çatak, Kuruçeşme, Çamlık, Yenimahalle, Yeşiltepe, Aydınlıkevler, Beşirli, Site Karşıyaka, Fatih, Ayasofya, Kurankursu, Bahçecik Yomra bölgelerine ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler İstanbul - Trabzon Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Trabzon Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  4°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  2°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  2°C
 • açık
  Cum
  açık
  1°C

Haritada Trabzon

Trabzon Hakkında

Nüfus
768.417
Plaka
61
Telefon Kodu
462