Mahmut Lüks Deniz Turizm Online Otobüs Bileti

Mahmut Lüks Deniz Turizm Hakkında

Mahmut Lüks Deniz Turizm

Kuruluş tarihi 2000 yılı olan otobüs taşımacılığı firmalarından olan Mahmut Lüks Deniz Turizm, İstanbul merkezlidir. Faaliyetlerine İstanbul merkezli olarak devam etmektedir. 16 duraklı bir otobüs seyahat organizasyonu olarak hizmete sunulmaktadır. Mahmut Lüks Deniz Turizm otobüs bileti online olarak satın alınabilmektedir. Böylece firmanın otobüslerinde seyahat etmek isteyenlerin işi oldukça kolaylaşmaktadır.
 
 Firma, yolculuğun çok rahat olduğu konfor düzeyi yüksek son model Mercedes marka otobüslerle hizmet vermektedir. Bu noktada karayolculuğunu misafirleri için mümkün olduğunca konforlu hale getiren şirketler arasında yerini almaktadır. Sunduğu hizmet ve imkanlarıyla Türkiye'nin çeşitli noktalarına ulaşımı yolcuları için rahat hale getiren firmalardan biridir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Mahmut Lüks Deniz Turizm, Türkiye'nin değişik noktalarına seyahat etmek isteyenler için tercih edilebilir şirketlerden biridir. Firma tarafından yüksek konforda seyahat imkanı bulunabilecek nitelikte sefer rotaları arasında;
 
 - İstanbul ili ve Ankara ili arasında yapılan seferler,
 - İstanbul ili ve İzmir ili arasında yapılan seferler,
 - İzmir ili ve Ankara ili arasında yapılan seferler,
 - İstanbul ili ve Edirne ili arasında yapılan seferler,
 - Antalya ili ve Ankara ili arasında yapılan seferler,
 - Adana ili ve Ankara ili arasında yapılan seferler,
 - Ankara ili ve Kastamonu ili arasında yapılan seferler,
 - İstanbul ili ve Bursa ili arasında yapılan seferler,
 - İstanbul ili ve Sakarya (Adapazarı) ili arasında yapılan seferler,
 - Edirne ili ve İstanbul ili arasında yapılan seferler,
 - Bursa ili ve Ankara ili arasında yapılan seferler yer almaktadır.
 

 Firma Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Mahmut Lüks Deniz Turizm, müşteri memnuniyeti odaklı firmalardan biridir. Bu anlamda çağın değişen koşulları doğrultusunda sürekli olarak kendisini yenilemektedir. Bu anlamda müşterilerinin farklılaşan ihtiyaçlarına çözüm sunmak için gayret etmektedir. Bunun için ise konfor standardı sürekli olarak değişen çağın ihtiyaçlarına uygun otobüsler vasıtasıyla seferler düzenlemektedir.
 
 Firma Mercedes marka son model otobüsler vasıtasıyla yolcularına seyahat gerçekleştirme olanağı sunuyor. Bu otobüslerin tamamında ise konforu yüksek olduğu tasarıma sahip koltuklar bulunuyor. Ayrıca yolcuların seyahat güvenliğin sağlanmasın da önemli yeri olan emniyet kemeri koltukların tamamında bulunmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Mahmut Lüks Deniz Turizm de birçok firma gibi müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bu anlamda yolcularının rahatını sağlamak amacıyla çeşitli hizmet ve imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar arasında en önemlilerinden biri de araç içi kablosuz internet bağlantısıdır. Firma müşterileri sunulan internet imkanından diledikleri kadar yararlanabilme hakkına sahip durumdadırlar.
 
 Mahmut Lüks Deniz Turizm, otobüslerinin tamamında son derece geniş koltuk arkası ekran bulunan firmalar arasındadır. Firma bünyesinde çalışan personeller güler yüzlü ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede yolcularının ihtiyaçlarına doğru çözümler sunma konusunda başarı elde etmekte olan adreslerden biridir. Mahmut Lüks Deniz Turizm, konforlu seyahatin mümkün olduğu otobüs taşımacılığı hizmetleri veren firmalar arasındadır. 

Mahmut Lüks Deniz Turizm İletişim

Telefon: 0212 588 65 55
Telefon: 444 34 01
E-Posta: mahmut@mahmut.com.tr
Website:

Adres:
Küçük Lana Sok. Emniyet Garajı Mahmut Lüks Deniz Turizm C5 Aksaray-Fatih/İstanbul

Mahmut Lüks Deniz Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mahmut Lüks Deniz Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

M****

K****

03-09-2020

maske takmadi. Otobüs gideceği yere 3 saat geç gitti. Mola süreleri belli değil ve çok uzundu. İneceğim yeri söylememe rağmen yazmamışlar ve ineceğim otogarı geçtiler söyledim otogarda inecegimi söylemedin diye inkar ettiler. Otogara da tekrar bırakmadılar o yüzden yolda inmek zorunda kaldım. Aklınız varsa bu firma ile yolculuk yapmayın. Hayatımın en kötü yolculuğu idi.


n****

s****

08-08-2020

Aklınız varsa kullanmayın. 1 bucuk saat geç geldi. Yolda araç bozuldu 1 saat onu bekledik. Aracın üzerinde marka ismi yazmıyor neidiü belirsiz. Çalışanlar tişört eşofmanla duruyor otobüste. Yabancı uyruklu insan vardı içeride Arap Rus suriyeli çok güvensiz bir ortam. Hiç yardımcı olmadılar istediğimiz yerde bırakmadılar. Ucuz diye almayın 20 30 lira verin sağlam gidin.