Elazığ - Tokat Otobüs Bileti

Elazığ - Tokat Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  ELAZIĞ
  15:00
  TOKAT
  110 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  ELAZIĞ
  18:00
  TOKAT
  00:50
  110 TL
 • Öz Diyarbakır
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  110 TL
 • Mardin Seyahat
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  105 TL
 • Vangölü Turizm
  ELAZIĞ
  15:00
  TOKAT
  110 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  ELAZIĞ
  18:00
  TOKAT
  00:50
  110 TL
 • Öz Diyarbakır
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  110 TL
 • Mardin Seyahat
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  105 TL
 • Vangölü Turizm
  ELAZIĞ
  15:00
  TOKAT
  110 TL
 • Elazığ Hazar Turizm
  ELAZIĞ
  18:00
  TOKAT
  00:50
  110 TL
 • Tokat Seyahat
  ELAZIĞ
  20:30
  TOKAT
  02:50
  110 TL
 • Öz Diyarbakır
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  110 TL
Tümünü Göster

Elazığ - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Özlem Cizre Nuh
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı
Vangölü Turizm
Yeni Mardin Seyahat

Elazığ Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat bölümünde bulunan Elazığ, Doğu Anadolu’nun Erzurum ve Malatya kentlerinden sonra en büyük üçüncü ilidir.

Halk arasında memleketi Elazığ olanlara gakgoş denilmektedir. M.Ö. 20. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile Süryani, Rum ve Ermeni nüfusun birlikte yaşadığı bu kentte medeniyetin izleri bulunmaktadır. Sanayi, ticaret ve tarımla geçinen halk, bol verimli topraklara tarım ürünleri ekerek geçinir.

Türkiye’nin en büyük hidroelektrik santrallerinden birinin bu bölgede olması sanayi alanında da gelişmesine neden olmuştur. Mermer, matbaa, tekstil ve süt sanayisinde oldukça gelişmiş bir konumdadır.

Kültürel açıdan farklı medeniyetlerin bir arada bulunduğu Elazığ da her medeniyetten bir iz bulmak mümkün olmaktadır.

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Tokat otogarından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü merkezde bulunan otogar, her zaman toplu ulaşım araçlarının bulunduğu bir alandadır.

Otogardan ücretsiz servislerle ulaşım için (0356)  213 36 62 numarasından otogarı arayarak, otobüs firmanızın yazıhanesini bağlamasını isteyebilirsiniz ve güzergahları öğrenebilirsiniz. Tokat otogarında yoğun bir trafik yoktur. Ancak yoğun dönemlerde otogardan giriş ve çıkış yapan otobüsler, şehir trafiğini etkilemektedir. Bu nedenle yaz aylarında biraz fazla etkilenen otogarda yoğun bir trafik olabilir. Yerel firmalardan en uygun otobüs bileti temin edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile seyahat etmek isterseniz şoförle güzergahı görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. (0356) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz. Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat belediyesinin otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Tokat ilçeleri ve köylerine düzenli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferler sabah 06:30 itibariyle başlayıp akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’ın ilçe ve köylerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Tokkart ile binilen otobüsler, belirli saatlerde kalkıp sona ermektedir. Otobüs seferleri hakkında bilgi almak için tokathalkotobusleri.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat merkez ilçesi dışındaki ilçeler ve köylere otobüs firmalarının servis hizmetleri vardır. Servisle ulaşım için gerekli olan bilgilere otobüs bileti aldığınız firmayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi ulaşım için minibüsler çok fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz ve çok sık sefer yapan minibüsleri her güzergahta 15 dakikada bir bulabilirsiniz.

Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’a minibüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’ta ulaşım oldukça ekonomiktir ve minibüs, taksi ya da halk otobüsleri ile istediğiniz yere trafiğe takılmadan varabilirsiniz.

En Popüler Elazığ - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tokat Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  0°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  -1°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  -6°C
 • açık
  Sal
  açık
  -3°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -3°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
593.990
Plaka
60
Telefon Kodu
356