Elazığ - Tokat Otobüs Bileti

Elazığ - Tokat Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı
  ELAZIĞ
  09:00
  TOKAT
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  ELAZIĞ
  15:30
  TOKAT
  90 TL
 • Tokat Yıldızı
  ELAZIĞ
  15:30
  TOKAT
  100 TL
 • Tokat Yıldızı
  ELAZIĞ
  16:45
  TOKAT
  100 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  ELAZIĞ
  18:30
  TOKAT
  01:20
  90 TL
 • Metro Turizm
  ELAZIĞ
  19:30
  TOKAT
  03:20
  90 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  ELAZIĞ
  20:00
  TOKAT
  00:50
  110 TL
 • Öz Diyarbakır
  ELAZIĞ
  21:00
  TOKAT
  03:50
  90 TL
 • Mardin Seyahat
  ELAZIĞ
  22:00
  TOKAT
  04:50
  90 TL

Elazığ - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Mis Amasya
Tokat Yıldızı
Metro Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Özlem Cizre Nuh
Can Diyarbakır Turizm
Vangölü Turizm
Tokat Seyahat
Mardin Seyahat

Elazığ Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinin Yukarı Fırat bölümünde bulunan Elazığ, Doğu Anadolu’nun Erzurum ve Malatya kentlerinden sonra en büyük üçüncü ilidir.

Halk arasında memleketi Elazığ olanlara gakgoş denilmektedir. M.Ö. 20. yüzyıla kadar uzanan tarihi ile Süryani, Rum ve Ermeni nüfusun birlikte yaşadığı bu kentte medeniyetin izleri bulunmaktadır. Sanayi, ticaret ve tarımla geçinen halk, bol verimli topraklara tarım ürünleri ekerek geçinir.

Türkiye’nin en büyük hidroelektrik santrallerinden birinin bu bölgede olması sanayi alanında da gelişmesine neden olmuştur. Mermer, matbaa, tekstil ve süt sanayisinde oldukça gelişmiş bir konumdadır.

Kültürel açıdan farklı medeniyetlerin bir arada bulunduğu Elazığ da her medeniyetten bir iz bulmak mümkün olmaktadır.

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Tokat otogarından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü merkezde bulunan otogar, her zaman toplu ulaşım araçlarının bulunduğu bir alandadır.

Otogardan ücretsiz servislerle ulaşım için (0356)  213 36 62 numarasından otogarı arayarak, otobüs firmanızın yazıhanesini bağlamasını isteyebilirsiniz ve güzergahları öğrenebilirsiniz. Tokat otogarında yoğun bir trafik yoktur. Ancak yoğun dönemlerde otogardan giriş ve çıkış yapan otobüsler, şehir trafiğini etkilemektedir. Bu nedenle yaz aylarında biraz fazla etkilenen otogarda yoğun bir trafik olabilir. Yerel firmalardan en uygun otobüs bileti temin edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile seyahat etmek isterseniz şoförle güzergahı görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. (0356) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz. Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat belediyesinin otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Tokat ilçeleri ve köylerine düzenli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferler sabah 06:30 itibariyle başlayıp akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’ın ilçe ve köylerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Tokkart ile binilen otobüsler, belirli saatlerde kalkıp sona ermektedir. Otobüs seferleri hakkında bilgi almak için tokathalkotobusleri.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat merkez ilçesi dışındaki ilçeler ve köylere otobüs firmalarının servis hizmetleri vardır. Servisle ulaşım için gerekli olan bilgilere otobüs bileti aldığınız firmayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi ulaşım için minibüsler çok fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz ve çok sık sefer yapan minibüsleri her güzergahta 15 dakikada bir bulabilirsiniz.

Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’a minibüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’ta ulaşım oldukça ekonomiktir ve minibüs, taksi ya da halk otobüsleri ile istediğiniz yere trafiğe takılmadan varabilirsiniz.

En Popüler Elazığ - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tokat Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Pzt
  parçalı az bulutlu
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  11°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  13°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  9°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  13°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
0
Plaka
60
Telefon Kodu
356