Diyarbakır İzmir Otobüs Bileti

Diyarbakır - İzmir Otobüs Seferleri

 • Lüks Batman Seyahat
  DIYARBAKIR
  15:00
  İZMIR
  12:00
  630,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  16:00
  İZMIR
  12:15
  650,00 TL
 • Star Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  11:00
  İZMIR
  07:00
  700,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  12:00
  İZMIR
  08:00
  500,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  DIYARBAKIR
  11:00
  İZMIR
  06:45
  750,00 TL
 • Venn Seyahat
  DIYARBAKIR
  15:00
  İZMIR
  11:00
  650,00 TL
 • Siirt Petrol
  DIYARBAKIR
  15:50
  İZMIR
  13:20
  500,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  DIYARBAKIR
  16:30
  İZMIR
  12:30
  490,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  DIYARBAKIR
  19:30
  İZMIR
  16:00
  500,00 TL
 • Star Batman
  DIYARBAKIR
  15:00
  İZMIR
  12:00
  440,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  DIYARBAKIR
  19:00
  İZMIR
  15:10
  440,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Diyarbakır - İzmir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Diyarbakır Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Lüks Batman
Öz Diyarbakır
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm
Özlem Diyarbakır
Siirt Petrol
Star Batman
Star Diyarbakır
Yeni Diyarbakır

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır, mezopotamyanın beşiğinde, en önemli yerleşim yerlerine ev sahipliği yapmış bir merkezdir. Özellikle tarihi Sur ilçesinin kalıntıları oldukça önemlidir.

Diyarbakır kalesi, UNESCO tarafından kültür mirası seçildi ve bölgenin turistik açıdan daha cazip görünmesini sağladı. Diyarbakır kentinin her bir adımında bulunan tarihi kalıntılar ve değerler turistik açıdan çekici olan bu kentin biraz daha tanınmasını sağlasa da, bölgedeki terör olayları nedeniyle birçok sorunun da yaşanmasına neden olmuştur.

Diyarbakır kentinde ağır yiyecekler yöresel mutfağın vazgeçilmezidir. Birçok farklı kültürün etkisinde olan Diyarbakır, farklı kültürlerin harmanlanmasından kaynaklanan mutfakların birleşmesinden dolayı karmaşık bir yemek kültürüne sahiptir

İzmir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir

Ülkenin en çok sefer düzenlenen otogarlarından olan İZOTAŞ, her zaman yoğun bir ulaşım imkanına sahiptir. En uygun otobüs bileti için İzmir kent  kart kullanarak toplu taşıma yapılabilir.


Servis, otobüs, minibüs ve taksiler otogarda kolay bir şekilde bulunabilir. Belediye otobüsleriyle sabah 06:30’dan akşam 23:20’ye kadar ulaşım imkanı bulunmaktadır. Özellikle Konak merkeze ulaşım oldukça sık ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Minibüs, taksi ve servislerle de ulaşım yapılmaktadır ve ulaşım ücretleri de ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Her zaman kolay bir şekilde ulaşım araçlarına erişebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0232) 472 06 69 numaralı telefondan çağırılabilir. Servislerin bölümünde otobüs, taksi ya da minibüslere ulaşabilirsiniz. İzmir’de taksi ücretleri, İstanbul’dan pahalıdır. Bu nedenle uzun mesafeler için daha pratik çözümler aradığınızda toplu taşıma tercih
ederek ekonomik seyahat edebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan her 15 dakikada bir Konak merkeze ulaşım sağlanmaktadır. Konak merkezden de istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir’in Urla, Çeşme, Mordoğan gibi uzak ilçelerine otobüslerle ulaşabilirsiniz ve kent kart ile ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.
Kent kartları otogardan ve büfelerden temin edebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerine otobüs firmaların ücretsiz servisleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı firmalar sadece Konak, Alsancak ve Karşıyaka servisi verse de, çoğu birçok ilçeye ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlamaktadır.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs seyahat etmek isteyenler, Çay Mah, Buca, Gaziemir, Yeşilyurt, Cengizhan, Karşıyaka, Altındağ gibi ilçelere ulaşım sağlayabilirler. Gidilecek güzergahlara göre değişen dolmuş ücretleri çok pahalı değildir ve dolmuşlar da otobüsler gibi 23:00’e kadar çalışmaktadır. 

En Popüler Diyarbakır - İzmir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Diyarbakır - İzmir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Diyarbakır İzmir arası genellikle 21 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Diyarbakır İzmir arasında sefer yapan otobüs firmaları Can Diyarbakır Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Lüks Batman, Öz Diyarbakır, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm, Özlem Diyarbakır, Siirt Petrol, Star Batman, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır firmalarıdır.
Diyarbakır İzmir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 630 TL kadardır.
En ucuz Diyarbakır İzmir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

İzmir Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  6°C
 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  10°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  13°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  14°C

Haritada İzmir

İzmir Hakkında

Nüfus
4.168.415
Plaka
35
Telefon Kodu
232