Batman - Iğdır Otobüs Bileti

Batman - Iğdır Otobüs Seferleri

 • Öz Diyarbakır
  BATMAN
  01:15
  IĞDIR
  09:05
  90 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  BATMAN
  09:29
  IĞDIR
  17:49
  100 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  BATMAN
  17:30
  IĞDIR
  01:50
  100 TL
 • Star Diyarbakır
  BATMAN
  20:29
  IĞDIR
  04:19
  80 TL
 • Öz Diyarbakır
  BATMAN
  20:30
  IĞDIR
  04:20
  90 TL
 • Star Diyarbakır
  BATMAN
  22:00
  IĞDIR
  05:50
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  BATMAN
  23:29
  IĞDIR
  80 TL
 • Öz Diyarbakır
  BATMAN
  23:59
  IĞDIR
  08:49
  90 TL
 • Öz Diyarbakır
  BATMAN
  01:15
  IĞDIR
  09:05
  90 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  BATMAN
  09:29
  IĞDIR
  17:49
  100 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  BATMAN
  17:30
  IĞDIR
  01:50
  100 TL
 • Öz Doğu Kars
  BATMAN
  20:00
  IĞDIR
  02:50
  90 TL
Tümünü Göster

Batman - Iğdır Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Öz Diyarbakır
Özel Diyarbakır
Özlem Cizre Nuh
Star Batman
Star Diyarbakır
Vangölü Turizm
Yeni Diyarbakır

Batman Hakkında

Binlerce mağara bulunan Batman, en eski yerleşim yerlerinden biridir. Malabadi Köprüsü şarkılara konu olan güzelliği ile hala ilgi çeken bir yerdir.


Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden olan Batman, çay ve çiçek çeşitlerinin bulunduğu Sason bölgesiyle de oldukça ünlüdür. Kentte Kürt nüfus çoğunluktadır ve petrol rezervlerinin keşfedilmesiyle ekonomik açıdan da önemli bir yatırım alanı haline gelmiştir.

Gercüş, Hasankeyf ve Beşiri ilçeleriyle  1990 yılından beri il olma özelliği kazanmış olan bu kent, hızla olmasa da yavaş ve etkili bir şekilde ekonomik açıdan gelişmeye başlamıştır. Bölgede bir havalimanı bile bulunmaktadır ve aktif uçuşlar gerçekleştirilmektedir.

Batman kentinde hamur işleri, çorbalar, yöresel yemek satan restoranlar popülerdir. Doğa yürüyüşleri, manastır gezileri, kaleler ve köprüler oldukça önemlidir.

Iğdır Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır

En uygun otobüs bileti bulup bu kenti gezmek istediğinizde, otogardan belediye otobüsü, minibüs ya da taksilerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.


Şehir merkezine gitmek için birçok alternatif olan otogarda, otobüs saatleri şehir içi servis ve otobüslerin çalışma saatlerine göre belirlenmiştir. Herkesin bütçesine göre seçebileceği ulaşım araçları otogarın önünden kalkış yapmaktadır.

Iğdır otogarı, şehir merkezine yakındır ve taksi tutmak istediğinizde şehir merkezine ekonomik olarak gidebilirsiniz. Ancak uzak mesafelerde toplu taşıma tercih edilebilir. Iğdır’da ulaşım ekonomiktir ve yaşlı, öğrenci, engelli gibi özel durumu olanlara da ücretsiz ulaşım seçenekleri vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile ulaşım tercih edenler de merkez taksi durağından araç talep edebilirler. (0476) 227 54 51 numarasından taksi çağırabilirsiniz ve istediğiniz yere gidebilirsiniz. Taksi ücretleri yüksektir ve eğer merkezden uzak bir köye gidecekseniz, pazarlık yaparak transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Iğdır halk otobüsleri elektronik biletler olan kartların geçerli olduğu toplu taşıma araçlarıdır. Iğdır merkezde yer alan ve istediğiniz noktaya ulaşmanız için size destek olacak otobüslerle ekonomik bir biçimde ulaşımınızı planlayabilirsiniz. Otogarın önünden geçen
otobüsler, merkeze gitmekte, merkezden de farklı ilçelere ulaşım sağlanmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın ücretsiz servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Bu nedenle otobüs şirketinizden servis güzergahlarını ve saatlerini öğrenebilirsiniz. Servis hizmetleri genelde büyük ulusal firmalar ve Iğdır turizm firması vermektedir. Bu nedenle iniş saatinize uygun bir servisten yararlanabilirsiniz.
 

Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlar birçok noktaya ve köylere ulaşmanız için uygundur. Bu nedenle kısa sürede ulaşım sağlamanız için gerekli olan güzergaha giden minibüslere binebilirsiniz ve saat 23:00’e kadar minibüslerden yararlanabilirsiniz. Otogardan geçen minibüslerle çift yönlü ulaşım sağlayabilirsiniz ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

En Popüler Batman - Iğdır Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Iğdır Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  11°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  10°C
 • açık
  Cum
  açık
  10°C
 • açık
  Cmt
  açık
  11°C
 • açık
  Paz
  açık
  11°C

Haritada Iğdır

Iğdır Hakkında

Nüfus
192.435
Plaka
76
Telefon Kodu
476