Balıkesir Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Balıkesir - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Star Diyarbakır
  BALIKESIR
  04:00
  HENDEK, SAKARYA
  08:30
  370,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  BALIKESIR
  12:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  17:35
  320,00 TL
 • Metro Turizm
  BALIKESIR
  21:30
  ADAPAZARI
  02:45
  340,00 TL
 • Lüks Erova Turizm
  BALIKESIR
  19:45
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  01:00
  350,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  BALIKESIR
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  21:45
  300,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  EDREMIT (BALIKESIR)
  13:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  20:00
  380,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Balıkesir - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Asya Tur
Efe Tur
Metro Turizm
Narlıca Seyahat
Pamukkale
Ulusoy Seyahat

Balıkesir - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Balıkesir Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Balıkesir Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Asya Tur, Efe Tur, Metro Turizm, Narlıca Seyahat, Pamukkale, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Balıkesir Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 370 TL kadardır.
En ucuz Balıkesir Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Balıkesir - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları