Adana Muğla Otobüs Bileti

Adana - Muğla Otobüs Seferleri

 • Adıyaman Anka Turizm
  ADANA
  16:55
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  09:55
  500,00 TL
 • Mardin Seyahat
  ADANA
  01:00
  BODRUM (TORBA) OTOGARI
  17:00
  380,00 TL
 • Siirt Petrol
  ADANA
  20:00
  MUĞLA
  10:30
  350,00 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ADANA
  17:45
  MUĞLA
  09:45
  500,00 TL
 • Ben Turizm
  ADANA
  22:15
  MUĞLA
  13:15
  450,00 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  19:15
  MUĞLA
  10:25
  450,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ADANA
  10:00
  MARMARIS
  03:30
  540,00 TL
 • Dilmenler Mardin Seyahat
  ADANA
  20:00
  MARMARIS
  05:40
  370,00 TL
 • Metro Turizm
  ADANA
  21:30
  MARMARIS
  14:15
  450,00 TL
 • Fındıkkale Turizm
  ADANA
  13:30
  BODRUM, MUĞLA
  07:30
  500,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  ADANA
  21:30
  MARMARIS
  12:55
  455,00 TL
 • Star Batman
  CEYHAN
  19:00
  MILAS
  09:30
  460,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aksu Turizm
Ben Turizm
Has Turizm Ltd.
Kontur Turizm
Lüks Batman
Seç Turizm

Adana - Muğla Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Muğla arası genellikle 17 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Muğla arasında sefer yapan otobüs firmaları Aksu Turizm, Ben Turizm, Has Turizm Ltd., Kontur Turizm, Lüks Batman, Seç Turizm firmalarıdır.
Adana Muğla otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Adana Muğla otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogar şehir merkezine çok yakındır ve ilçelere sık sık otobüsler kalkmaktadır. Muğla ilçelerine ulaşım için halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler çok fazla tercih edilmektedir.

Her yarım saatte bir düzenlenen seferler, Pazar günleri saat başı olarak kalkış yapmaktadır. Muğla merkezde ulaşım ücretleri ekonomiktir ve tatil beldelerinden daha indirimli seyahat etmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından taksi çağırmak için (0252) 212 51 52 numarasından hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri, Bodrum, Fethiye ilçelerine nazaran daha ekonomiktir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerle şehir merkezine ulaşım için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz Muğla Belediyesinin internet sitesinden tüm ilçelerdeki otobüs sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

Birçok kentte olduğu gibi Muğla’da da belediye otobüslerinde Kent Kart geçerlidir. Kent kartlar sayesinde ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır ve bittikçe yükleme otomatlarından yükleme gerçekleşmektedir. En uygun otobüs bileti için yararlanabileceğiniz kent kartları büfeler ve otobüs kalkış noktalarından temin edebilirsiniz.

Otobüslerle, Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Milas, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum ve havalimanı ilçelerine ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım için yararlanabileceğiniz ücretsiz servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs bileti firmalarından sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yoldan her 10 dakikada bir geçen minibüslerle merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs seferlerinin saatleri yaz ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında minibüsler daha fazla aralıklarla seferler düzenlemektedir.

En Popüler Adana - Muğla Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muğla Hava Durumu

 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  2°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  5°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  7°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  6°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  1°C

Haritada Muğla

Muğla Hakkında

Nüfus
908.877
Plaka
48
Telefon Kodu
252