Adana - Muğla Otobüs Bileti

Online İndirim Kuponu

Adana - Muğla Otobüs Seferleri

 • Aksu Turizm
  ADANA
  17:15
  MUĞLA
  06:35
  100 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  21:25
  MUĞLA
  11:45
  105 TL
 • Seç Turizm
  ADANA
  22:00
  MUĞLA
  11:20
  105 TL
 • Ben Turizm
  ADANA
  22:15
  MUĞLA
  13:05
  100 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ADANA
  23:59
  MUĞLA
  16:49
  110 TL

Adana - Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lüks Batman
Has Turizm Ltd.
Aksu Turizm
Ben Turizm
Seç Turizm

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar şehir merkezine çok yakındır ve ilçelere sık sık otobüsler kalkmaktadır. Muğla ilçelerine ulaşım için halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler çok fazla tercih edilmektedir.

Her yarım saatte bir düzenlenen seferler, Pazar günleri saat başı olarak kalkış yapmaktadır. Muğla merkezde ulaşım ücretleri ekonomiktir ve tatil beldelerinden daha indirimli seyahat etmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından taksi çağırmak için (0252) 212 51 52 numarasından hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri, Bodrum, Fethiye ilçelerine nazaran daha ekonomiktir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerle şehir merkezine ulaşım için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz Muğla Belediyesinin internet sitesinden tüm ilçelerdeki otobüs sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

Birçok kentte olduğu gibi Muğla’da da belediye otobüslerinde Kent Kart geçerlidir. Kent kartlar sayesinde ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır ve bittikçe yükleme otomatlarından yükleme gerçekleşmektedir. En uygun otobüs bileti için yararlanabileceğiniz kent kartları büfeler ve otobüs kalkış noktalarından temin edebilirsiniz.

Otobüslerle, Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Milas, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum ve havalimanı ilçelerine ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım için yararlanabileceğiniz ücretsiz servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs bileti firmalarından sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yoldan her 10 dakikada bir geçen minibüslerle merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs seferlerinin saatleri yaz ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında minibüsler daha fazla aralıklarla seferler düzenlemektedir.

En Popüler Adana - Muğla Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muğla Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  9°C
 • orta şiddetli yağmur
  Çar
  orta şiddetli yağmur
  3°C
 • açık
  Per
  açık
  -6°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  7°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  10°C

Haritada Muğla

Muğla Hakkında

Nüfus
0
Plaka
48
Telefon Kodu
252