Adana - Muğla Otobüs Bileti

Adana - Muğla Otobüs Seferleri

 • Güney Akdeniz Seyahat
  ADANA
  11:00
  MUĞLA
  03:50
  150 TL
 • Kontur Turizm
  ADANA
  13:30
  MUĞLA
  05:50
  165 TL
 • Siirt Petrol
  ADANA
  19:00
  MUĞLA
  09:20
  140 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ADANA
  19:01
  MUĞLA
  08:21
  140 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  ADANA
  21:25
  MUĞLA
  11:45
  130 TL
 • Ben Turizm
  ADANA
  22:15
  MUĞLA
  13:05
  110 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  ADANA
  23:59
  MUĞLA
  16:49
  150 TL

Adana - Muğla Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Has Turizm Ltd.
Seç Turizm
Ben Turizm
Lüks Batman
Aksu Turizm
Kontur Turizm

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Muğla Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muğla Otogar şehir merkezine çok yakındır ve ilçelere sık sık otobüsler kalkmaktadır. Muğla ilçelerine ulaşım için halk otobüsleri, minibüsler ve taksiler çok fazla tercih edilmektedir.

Her yarım saatte bir düzenlenen seferler, Pazar günleri saat başı olarak kalkış yapmaktadır. Muğla merkezde ulaşım ücretleri ekonomiktir ve tatil beldelerinden daha indirimli seyahat etmek mümkün olmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi durağından taksi çağırmak için (0252) 212 51 52 numarasından hizmet alabilirsiniz. Taksi ücretleri, Bodrum, Fethiye ilçelerine nazaran daha ekonomiktir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüslerle şehir merkezine ulaşım için gerekli olan her konuda bilgi alabileceğiniz Muğla Belediyesinin internet sitesinden tüm ilçelerdeki otobüs sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.

Birçok kentte olduğu gibi Muğla’da da belediye otobüslerinde Kent Kart geçerlidir. Kent kartlar sayesinde ekonomik bir ulaşım sağlanmaktadır ve bittikçe yükleme otomatlarından yükleme gerçekleşmektedir. En uygun otobüs bileti için yararlanabileceğiniz kent kartları büfeler ve otobüs kalkış noktalarından temin edebilirsiniz.

Otobüslerle, Yatağan, Ula, Seydikemer, Ortaca, Milas, Menteşe, Marmaris, Köyceğiz, Kavaklıdere, Fethiye, Datça, Dalaman, Bodrum ve havalimanı ilçelerine ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşım için yararlanabileceğiniz ücretsiz servis hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs bileti firmalarından sefer saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yoldan her 10 dakikada bir geçen minibüslerle merkez ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Minibüs seferlerinin saatleri yaz ve kış aylarında farklılık göstermektedir. Kış aylarında minibüsler daha fazla aralıklarla seferler düzenlemektedir.

En Popüler Adana - Muğla Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muğla Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  8°C
 • açık
  Cmt
  açık
  7°C
 • açık
  Paz
  açık
  7°C
 • açık
  Pzt
  açık
  8°C
 • açık
  Sal
  açık
  8°C

Haritada Muğla

Muğla Hakkında

Nüfus
0
Plaka
48
Telefon Kodu
252