Zürih Venedik Uçak Bileti

Zürih - Venedik Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Venedik Yerel Saat 14:40
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 360 KM

Zürih - Venedik Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Zürih - Venedik Uçak Biletleri

Zürih - Venedik Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Zürih - Venedik Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Zürih Hakkinda

Zürih, İsviçre’nin ekonomik ve kültürel alanında başkenti olmakta ve FIFA merkezini de barındıran şehir, oldukça kalabalık bir nüfus yoğunluğuna sahip olmaktadır. Avrupa’nın en iyi üniversiteleri arasında sayılan ETH ve Zürih üniversitelerini de barındıran şehir, deniz seviyesinden 408 m yükseklikte olmaktadır. Tepelerle çevrili olan şehir içerisinde kendi adı ile anılan göl de bulunmaktadır. Şehirdeki nüfusun yüzde otuzunu Almanlar, Portekizliler ve İtalyanlar oluşturmaktadır. Ilıman bir iklime sahip olan bu yerde turistik gezilerde katılabileceğiniz pek çok etkinlik bulunmaktadır. Dünyada bankacılık sektörünün en çok geliştiği merkez olan bu şehir; düzeni, temizliği, doğal mekânları ve tarihi merkezleri ile tatil zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz mükemmel bir seçim olacaktır.

Venedik Hakkinda

Venedik, birbirinden kanallarla ayrılan ve bağlantı olarak köprüler kullanılan bir şehir olmakta, tam 118 ada üzerine kurulu bu şehir dünyanın en önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Kuzey İtalya’da yer alan bu şehir Venetto bölgesinin başkenti olmaktadır. Şehir önceki dönemlerde sular şehri, kanallar şehri, Adriyatiğin kraliçesi olarak ta isimler almıştır. Geçmiş tarihlerde sanatsal hareketlerin merkezi olan şehir opera ve senfoni müzik gelişiminde önemli rol oynamıştır. Avrupa’nın romantik şehri olarak bilinen Venedik, içerisinde kanallar içerisinde ulaşım gondollarla yapılmaktadır. Mutlaka gezilmesi gerekenlerin başında Grand Kanal, Ducal Sarayı, şehrin gözleri arasında yer alan San Marko Bazilikası ve görülmeye değer en önemli meydanı St. Mark’s Square olmaktadır.

Zürih - Venedik Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Zürih - Venedik arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Zürih - Venedik arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 360 KM kadardır.
Zürih ve Venedik arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Zürih - Venedik arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Swiss, Air Canada, Helvetic Airways, United Airlines firmalarıdır.
Zürih - Venedik arasında Treviso Sant Angelo, Marco Polo, Zurich havalimanları kullanılmaktadır.

Venedik Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  19°C
 • açık
  Çar
  açık
  16°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  15°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  16°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  14°C

Haritada Venedik