Zhengzhou - Shenzhen Uçak Bileti

Zhengzhou - Shenzhen Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Shenzhen Yerel Saat 15:14
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1320 KM
Shenzhen Hızlı Erişim

Zhengzhou Shenzhen Seferli Firmalar

Shenzhen Hakkında

Shenzhen, oldukça büyük bir şehir olmakta ve Hong Kong’un kuzeyinde yer almaktadır. Güney Çin’de yer alan şehir Guagdong’a bağlı bir eyalettir. Genel olarak bakıldığında dünyanın en hızlı büyüyen yerleşim alanıdır. Özellikle yabancı yatırımcıların yatırımları ile birlikte çok hızlı bir şekilde büyümeye başlamıştır. Dünya çapında nüfus incelendiğinde dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip 15. Şehri olmaktadır. Şehir yüksek binaları ile popülerlik kazanmış olmaktadır. Ayrıca bir liman şehri olmakta ve dünyanın en aktif limanları arasında yer almaktadır. Gezilebilecek mekânları arasında ise Window of the world, Splendid China Park, Kingkey 100 gibi tarihi, kültürel, modern yapıları yer almaktadır. Doğal plajları ile de yaz turizminde de oldukça etkili bir şehir olmaktadır.
Zhengzhou - Shenzhen Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Zhengzhou - Shenzhen arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Zhengzhou - Shenzhen arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1320 KM kadardır.
Zhengzhou ve Shenzhen arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Zhengzhou - Shenzhen arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Hainan Airlines, Sichuan Airlines, China Southern Airlines, Shenzhen Airlines, Yangtze River Express, Air China, Kunming Airlines, China West Air firmalarıdır.
Zhengzhou - Shenzhen arasında Zhengzhou, Shenzhen havalimanları kullanılmaktadır.
Shenzhen Hava Durumu
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  29°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  30°C
Haritada Shenzhen
Zhengzhou Havalimanları
Shenzhen Havalimanları