Zhengzhou - Shanghai Uçak Bileti

Zhengzhou - Shanghai Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Shanghai Yerel Saat 21:25
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 830 KM
Shanghai Hızlı Erişim

Zhengzhou Shanghai Seferli Firmalar

Şanghay Hakkinda

Şanghay, Çin sınırları içinde bulunan şehirdir. Şehrin en büyük özelliklerinden biri de Çin’in en büyük şehri olmasıdır. Doğu sahilinde bulunan Yangtze Nehri deltası üzerinde kurulmuş olan bu şehir oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Şehir içinde bulunan liman sayesinde ekonomi açısından ülkeye büyük bir katkısı olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Eskiden küçük bir balıkçı kasabası konumunda olan bu şehir zaman ilerledikçe kendini geliştirmiş ve büyük bir metropole dönüştüğü bilinir. Şehir içinde pek çok gökdelen inşa edilmektedir. Politik olayları, kültürü ve entelektüel tartışmaları ile adından sıkça söz ettiren şehir, son yıllarda dünyada ki en büyük kargo limanı haline gelmiştir. Ülkenin modern ekonomi kalesi olarak görülen bu şehir dünya üzerinden en büyük sekizci şehirdir. Kültürel, ticari, endüstriyel ve iletişim açısında oldukça gelişmiş olması şehirdeki pek çok imkânı da yaşayan halkın ayaklarına getirmektedir. Eğitim söz konusu olduğunda karşımıza Doğu Çin Normal Üniversitesi ve Şanghay Jiao Tong Üniversitesi çıkmaktadır.
Zhengzhou - Shanghai Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Zhengzhou - Shanghai arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Zhengzhou - Shanghai arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 830 KM kadardır.
Zhengzhou ve Shanghai arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Zhengzhou - Shanghai arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Shanghai Airlines, Juneyao Airlines, China Southern Airlines, Spring Airlines, Air China, China Eastern Airlines, Yangtze River Express firmalarıdır.
Zhengzhou - Shanghai arasında Zhengzhou, Pudong Intl, Hongqiao Intl havalimanları kullanılmaktadır.
Shanghai Hava Durumu
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  30°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  17°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  22°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  22°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  22°C
Haritada Shanghai
Zhengzhou Havalimanları
Shanghai Araç Kiralama Konumları