Spring Airlines Uçak Bileti

Genel Merkezi

Şanghay

Kuruluş Tarihi

2004

Uçtuğu Nokta Sayısı

100

Uçtuğu Ülke Sayısı

83

Toplam Uçak Sayısı

113

Satış Durumu

Aktif

Spring Airlines Hakkında

Spring Airlines bilet

Spring Airlines, Çin’de hizmet veren ilk düşük bütçeli hava yolu şirketi olarak biliniyor. Bu şirket 2004 yılından itibaren yolcularına ekonomik bilet sunmayı hedefliyor. Spring Airlines genel merkezi Şanghay şehrinde bulunuyor. Firmanın ana üsleri ise Şanghay Pudong Uluslararası Havalimanı ve Şanghay Hongqiao Uluslararası Havalimanı olarak biliniyor. Spring Airlines bünyesinde 80 tane uçak bulunuyor. Bu 80 uçağın hepsi faal bir şekilde hizmet veriyor. Ucuza bilet almak isteyen yolcular bu firmayı seçiyor.


Spring Airlines Rota ve Seferleri

Spring Airlines firması hem iç hatlara hem de sayılı bölgelere uçuş düzenliyor. Düzenlenen uçuşlarda ucuza bilet amacı ana gaye olduğu için diğer konular geri planda kalabiliyor. Ancak birçok yolcu bu firmadan memnun kalıyor. Spring Airlines uçak bileti satın alanlar, olumsuz hava yollarından dolayı biletlerinin iptal olduğuna şahit olabiliyor. Spring Airlines firmasının uçuş gerçekleştirdiği şehirlerden bazıları:
  • Tokyo
  • Pekin
  • Şanghay
Spring Airlines çalışanları seferlerden önce pek çok konuda müşterilere yardımcı oluyor.


Check-in İşlemleri

Spring Airlines resmi sitesi ve firmanın mobil uygulaması, check in işlemlerine izin veriyor. Bu firmayı seçen yolcular kullandıkları telefonlar sayesinde check in işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ancak bazı kişiler check in işlemleri için telefon uygulamalarını kullanmak istemiyor. Spring Airlines kontuarlarından da check in yapılabiliyor. Bu işlem ile mobil uygulamadan yapılan işlemin hiçbir farkı bulunmuyor. Ancak hangi uçuş olursa olsun check in işleminin ihmal edilmemesi gerekiyor.


Bagaj Hakkı Kuralları

Spring Airlines firması yolcularına 1 çantayı ücretsiz taşıma hakkı sunuyor. Ancak bu ücretsiz taşıma hakkının içeriği iç hatlarda ve dış hatlarda değişiyor. İç hatlarda 7 kilograma kadar ücretsiz taşınırken dış hatlarda ise 5 kilograma kadar olan bagaj ücretsiz bir şekilde taşınıyor. 1 bagajdan sonraki tüm çantalar ücret karşılığında taşınıyor. Yolcuların bu detayı unutmaması gerekiyor.


​Spring Airlines İkramlıklar

Spring Airlines uçak bileti satın alanlar, uçuşlarda firmanın leziz ikramlarını tadıyor. Firmanın ikramları Çin içerisinde ve dışında çok beğeniliyor. Çünkü ikram adı altında sunulan yiyecek ve içecekler oldukça leziz bir şekilde imal ediliyor. Bundan dolayı pek çok kişi ikramlardan memnun kalıyor. Spring Airlines firması ucuz bilet anlayışı ile hareket ettiği için bazı uçuşlarında ikram sunmuyor.


Koltuk Seçimi

Spring Airlines firmasından uçak bileti satın alanlar, uçuştan 24 saat öncesine kadar koltuk seçebiliyor. Spring Airlines bünyesinde olan uçaklarda farklı koltuklar bulunabiliyor. Koltuk seçimlerinde aile veya arkadaşla beraber oturma durumu olabiliyor. Acil durum kısmında bulunan koltukları hamile kişilerin seçmesi yasaklanıyor. Çünkü o kısımdaki koltukları 15-65 yaş arası sağlıklı kişiler tercih edebiliyor.


​Spring Airlines İletişim

Spring Airlines telefon numarası: 00 86 21 95524
E mail adresi:[email protected]
Web adresi:www.en.ch.com
Adres: 528 Konggang No 1 Road Şanghay Çin
 

Spring Airlines Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Tüm Spring Airlines uçak biletlerini Bilet.com uçak bileti sayfasından rota seçtikten sonra çıkan listeden bulabilirsiniz.
Bilet.com üyeliğinizi tamamladıysanız aktif olan tüm kampanyalardan anında bilgi alırsınız. Ayrıca mobil uygulama kullanırsanız direkt olarak telefonunuza bildirim gelecektir. Bu kampanyalar aktif olduğunda Spring Airlines uçak biletlerini geçerli tarih aralıklarında ve kampanya koşullarına uygun rotalarda alabileceksiniz.
Genel olarak bir çok havayolunun bagaj politikaları aynıdır. Spring Airlines havayolunun ekonomi sınıfı için 23 kg, bussines class için ise 32 kg bagaj sınırı vardır. Başüstü bagajına ise maksimum 8 kg ağırlığında eşya alabilirsiniz.
Ateşli ya da ateşsiz silahlar, makas, çakı, sivri uçlu diğer eşyalar el bagajına alınmamaktadır.
Spring Airlines müşteri hizmetlerine kendi resmi web sitelerinde bulunan iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.
Spring Airlines uçak biletlerinin Check-In işlemlerini Bilet.com Check-In sayfasından yapabilirsiniz.
Spring Airlines uçuşlarının dış hat ve okyanus aşırı uçak seferlerinde sıcak / soğuk yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresine göre değişkenlik gösterebilir.

Spring Airlines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok