Venedik Lizbon Uçak Bileti

Venedik - Lizbon Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Lizbon Yerel Saat 13:13
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1910 KM

Venedik - Lizbon Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Venedik - Lizbon Uçak Biletleri

Venedik - Lizbon Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Venedik - Lizbon Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Venedik Hakkinda

Venedik, birbirinden kanallarla ayrılan ve bağlantı olarak köprüler kullanılan bir şehir olmakta, tam 118 ada üzerine kurulu bu şehir dünyanın en önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Kuzey İtalya’da yer alan bu şehir Venetto bölgesinin başkenti olmaktadır. Şehir önceki dönemlerde sular şehri, kanallar şehri, Adriyatiğin kraliçesi olarak ta isimler almıştır. Geçmiş tarihlerde sanatsal hareketlerin merkezi olan şehir opera ve senfoni müzik gelişiminde önemli rol oynamıştır. Avrupa’nın romantik şehri olarak bilinen Venedik, içerisinde kanallar içerisinde ulaşım gondollarla yapılmaktadır. Mutlaka gezilmesi gerekenlerin başında Grand Kanal, Ducal Sarayı, şehrin gözleri arasında yer alan San Marko Bazilikası ve görülmeye değer en önemli meydanı St. Mark’s Square olmaktadır.

Lizbon Hakkinda

Venedik Lizbon uçak bileti Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Venedik - Lizbon Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Venedik - Lizbon arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Venedik - Lizbon arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1910 KM kadardır.
Venedik ve Lizbon arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Venedik - Lizbon arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Ryanair, Air Baltic, Portugalia, Alitalia, TAP Portugal, Azul Linhas Aereas Brasileiras firmalarıdır.
Venedik - Lizbon arasında Lizbon, Treviso Sant Angelo, Marco Polo havalimanları kullanılmaktadır.

Lizbon Hava Durumu

 • az bulutlu
  Sal
  az bulutlu
  20°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  18°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  17°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  18°C
 • açık
  Cmt
  açık
  17°C

Haritada Lizbon