Vancouver - Ottawa Uçak Bileti

Vancouver - Ottawa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Ottawa Yerel Saat 02:22
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3530 KM

Vancouver - Ottawa Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Vancouver - Ottawa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Ottawa Uçak Biletleri

TK Türk Hava Yolları 29 Nisan 2023
Vancouver İstanbul 15.854 TL
Satın Al
AC Air Canada 18 Nisan 2023
Vancouver Viyana 13.744 TL
Satın Al
DL Delta Air Lines 16 Nisan 2023
Vancouver Graz 13.891 TL
Satın Al
AA American Airlines 16 Nisan 2023
Vancouver Krakov 15.389 TL
Satın Al
AC Air Canada 10 Haziran 2023
İstanbul Ottawa 11.075 TL
Satın Al

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vancouver - Ottawa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vancouver - Ottawa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Vancouver - Ottawa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3530 KM kadardır.
Vancouver ve Ottawa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Vancouver - Ottawa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Asiana Airlines, Air New Zealand, Freedom Airlines, Air Canada, Westjet firmalarıdır.
Vancouver - Ottawa arasında Ottawa Railway Station, Gatineau, Ottawa Intl, Rockcliffe St, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.