Vancouver - Las Vegas Uçak Bileti

Vancouver - Las Vegas Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Las Vegas Yerel Saat 11:31
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1590 KM

Vancouver - Las Vegas Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Vancouver - Las Vegas Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Las Vegas Uçak Biletleri

TK Turkish Airlines 14 Ekim 2023
Vancouver İstanbul 21.680 TL
Satın Al
LH Lufthansa 01 Ekim 2023
Vancouver İzmir 26.410 TL
Satın Al
LH Lufthansa 01 Ocak 2024
Ankara Las Vegas 46.824 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 12 Ekim 2023
Antalya Las Vegas 99.598 TL
Satın Al
LH Lufthansa 29 Aralık 2023
İstanbul Las Vegas 23.792 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 21 Kasım 2023
İzmir Las Vegas 22.357 TL
Satın Al
EY Etihad Airways 01 Ekim 2023
Kuveyt Las Vegas 19.205 TL
Satın Al
JU Air Serbia 29 Aralık 2023
Podgorica Las Vegas 22.762 TL
Satın Al

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Las Vegas Hakkinda

Las Vegas, kumar ve eğlence konusunda adını dünyaya duyurmuş bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ABD bölgesinin Nevada eyaletinde bulunana Mojave Çölü üzerine kuruludur. ABD’nin kurulduğu dönemlere göz attığımız da mafya ve organize çetelerinin fazlaca karşımıza çıktığı denetimin olmadığı bir şehir olduğu verilen bilgiler arasındadır. Bunun nedeni ise şehirde bir demiryolu geçiş istasyonunu bulunmasından kaynaklandığı bilinir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 550,000 insan yaşadığı bilinmektedir. Beyaz, sarı, siyah ve sarı ırkların bir aradığı yaşadığı bu şehirde ekonomi düzeyi de oldukça yüksektir. Bir çöl şehri olarak görülen Las Vegas yaz aylarında oldukça kavurucu bir sıcaklığa sahiptir. Şehri ziyarete gelecek olan konukların eylül ya da mayıs aylarını tercih etmeleri önerilir.

Vancouver - Las Vegas Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vancouver - Las Vegas arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Vancouver - Las Vegas arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1590 KM kadardır.
Vancouver ve Las Vegas arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Vancouver - Las Vegas arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air France, Westjet, Korean Air, Delta Air Lines, Freedom Airlines firmalarıdır.
Vancouver - Las Vegas arasında Las Vegas Boulder Arpt, Henderson Executive, Mccarran Intl, Nellis Afb, North Air Term, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.