Taipei - Vancouver Uçak Bileti

Taipei - Vancouver Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Vancouver Yerel Saat 21:12
Yaklaşık Uçuş Süresi 13 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 9570 KM

Taipei - Vancouver Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Taipei - Vancouver Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Vancouver Uçak Biletleri

CX Cathay Pacific 02 Eylül 2023
Taipei İstanbul 14.034 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 13 Haziran 2023
Adana Vancouver 18.577 TL
Satın Al
LX Swiss 10 Temmuz 2023
Antalya Vancouver 18.862 TL
Satın Al
XQ SunExpress 12 Ekim 2023
Dalaman Vancouver 67.623 TL
Satın Al
DE Condor 09 Haziran 2023
Frankfurt Vancouver 14.346 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 01 Temmuz 2023
İstanbul Vancouver 78.999 TL
Satın Al
TK Türk Hava Yolları 30 Ağustos 2023
İzmir Vancouver 19.209 TL
Satın Al
WS Westjet 19 Haziran 2023
Londra Vancouver 8.086 TL
Satın Al
FI Icelandair 15 Kasım 2023
Varşova Vancouver 16.566 TL
Satın Al

Taipei Hakkinda

Taipei, ülkenin en kalabalık şehirlerinden biri olmakta ve Tayvan’ın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Kültürel, siyasi ve ticaret alanlarında önemli bir merkez olan şehir, ilk olarak Çinliler tarafından seçilse de daha sonra Japon sömürgesi olmuştur. Ülkenin en canlı şehirleri arasında yer almakta ve oldukça sıcak bir iklime sahip olmaktadır. Kozmopolitik bir yapıya sahip olan şehir dünya üzerinde çok fazla bilinmemektedir. Şehrin genel olarak mimarisine bakıldığında mistik bir hava bulunmakta ve etkileyici tapınakları ile turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir. Gökdelenlerinin yanında parkları içerisinde yeşilin her tonunu bulabilmek mümkün olmaktadır. Taipe 101 dünyanın en yüksek gökdelenleri arasında yer almakta ve çok önemli tüketim- eğlence alanı olmaktadır.

Vancouver Hakkinda

Vancouver, Kanada'nın Britanya Kolombiyası eyâleti sınırları içinde bulunan bir şehirdir. Batı Kanada bölgesinin en büyük şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin üçüncü büyük metropolü olarak karşımıza çıkan bu şehirde farklı etnik grupların bir arada yaşadıkları görülür. Yapılan son nüfus sayımına göre şehirde 2.186.965 insan yaşamaktadır. Dünya ölçülerine bakıldığında büyük bir limana sahip olduğu da verilen bilgiler arasındadır. Yapılan çeşitli çalışmalarla şehir adının dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Özellikle 2010 yılında yapılan Kış Olimpiyatlarına, 200 da yapılan Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumuna ve 2007 yılında yapılan FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na,  2010 yılında yapılan Kış Oyunları ev sahipliği yaptığı verilen bilgiler arasındadır. Şehirde Kuzey Amerika’daki film üretim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Taipei - Vancouver Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Taipei - Vancouver arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 13 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Taipei - Vancouver arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 9570 KM kadardır.
Taipei ve Vancouver arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Taipei - Vancouver arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Singapore Airlines, China Airlines, Eva Air, Thai Airways Intl, Air Canada firmalarıdır.
Taipei - Vancouver arasında Taiwan Taoyuan Intl, Song Shan, Coal Harbour, Boundary Bay, Vancouver Intl havalimanları kullanılmaktadır.