Şikago - New Orleans Uçak Bileti

Şikago - New Orleans Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
New Orleans Yerel Saat 04:07
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1340 KM
New Orleans Hızlı Erişim

Şikago New Orleans Seferli Firmalar

En Popüler New Orleans Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 01 Eylül 2024
Şikago İstanbul 21.192 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 13 Ağustos 2024
Şikago Varşova 17.898 TL
Satın Al
AC Air Canada 30 Haziran 2024
İstanbul New Orleans 38.904 TL
Satın Al

New Orleans Hakkında

New Orleans, dünyanın en hareketli liman şehirlerinden biri olmakta ve ABD üzerindeki Lousiana eyaletine bağlı olan en büyük şehir olarak ta tanımlanmaktadır. Şehir içerisindeki körfez ile hilal şeklini alan bir kara parçasına dönmekte ve Cresent City ismini almaktadır. Şehrin NOLA adından farklı bir takma ismi de bulunmaktadır. Şehrin çok kültürlü bir geçmişi bulunmakta, bu da sanatsal faaliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle Blues ve Jazz alanında bir başkent olmakta ve bu nedenle turistik alanda oldukça popüler bir merkez olmaktadır. Şehir üzerinde Mississipi nehri ile Pontchartrain gölü birbirine bağlanmak istenmiş ancak başarılı olunmamıştır. Bu nedenle açılan yollar ise daha sonradan şehrin en büyük caddeleri olarak kullanılmaya başlanmıştır.
Şikago - New Orleans Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Şikago - New Orleans arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Şikago - New Orleans arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1340 KM kadardır.
Şikago ve New Orleans arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Şikago - New Orleans arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines, Air New Zealand, Air Canada, Spirit Airlines, American Airlines, Copa Airlines, Qantas Airways firmalarıdır.
Şikago - New Orleans arasında Merrill C Meigs, Dupage County, Gary International, Midway, Chicago Nas, O'hare Intl, Pal Waukee, Chicago Rockford, L Armstrong Intl, Nas, Lakefront havalimanları kullanılmaktadır.