Sao Paulo Natal Uçak Bileti

Sao Paulo - Natal Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Natal Yerel Saat 09:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2320 KM

Sao Paulo - Natal Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Natal Uçak Biletleri

Sao Paulo - Natal Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Natal Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Natal Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Natal arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Natal arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2320 KM kadardır.
Sao Paulo ve Natal arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Natal arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Delta Air Lines, Tam Linhas Aereas, Qatar Airways, Air France, Iberia, Swiss, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Gol Linhas Aereas, Lan Airlines, TAP Portugal firmalarıdır.
Sao Paulo - Natal arasında Augusto Severo, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Natal Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  24°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  25°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  25°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  25°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  24°C

Haritada Natal