Sao Paulo Juazeiro Do Norte Uçak Bileti

Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Juazeiro Do Norte Yerel Saat 09:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1970 KM

Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Uçak Biletleri

Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Sao Paulo Hakkında

Sao Paulo, Brezilya sınırları içinde bulunan ve 26 eyaletin başkentlerinden birisi olarak karşımıza çıkan bir şehirdir. Güney Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olarak bilinir. Şehir nüfusuna bakıldığında 12 milyon insan yaşadığı görülür. Şehir ülkenin başlıca sanayi merkezleri arasında birinci sırada yerini almaktadır. Santos’a 48 km uzaklıkta bulunan şehir elektrikli tren hattı ve otoyollar ile bağlanmıştır. Portekizli Katolik rahipler tarafından önemli bir yerleşim merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içerisinde kahve üretimi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra sanayi, ticaret ve bankacılık konularında da gelişme göstererek ülke içinde önemli bir yere sahip olmuştur. Kent halkının büyük bir bölümü katoliktir. Şehir içinde ve yakın çevreden pek çok İtalya, Portekiz, İspanya, Almanya ve Japonya’dan göç etmiş insanlar bulunmaktadır.

Sao Paulo - Juazeiro Do Norte Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Sao Paulo - Juazeiro Do Norte arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Sao Paulo - Juazeiro Do Norte arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1970 KM kadardır.
Sao Paulo ve Juazeiro Do Norte arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Sao Paulo - Juazeiro Do Norte arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Avianca, Tam Linhas Aereas, Aerolineas Argentinas, Gol Linhas Aereas, Lan Airlines, Azul Linhas Aereas Brasileiras, Copa Airlines, KLM firmalarıdır.
Sao Paulo - Juazeiro Do Norte arasında Regional Do Cariri, Congonhas, Guarulhos Intl, Viracopos havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Juazeiro Do Norte