San Francisco - Kona Uçak Bileti

San Francisco - Kona Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Kona Yerel Saat 13:41
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3810 KM

San Francisco - Kona Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

San Francisco - Kona Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

San Francisco Hakkinda

San Francisco, Körfez Bölgesinin en önemli kültürel, ulaşım ve finansal merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Amerika Birleşik Devletlerinin Kaliforniya eyaletinin kuzey kısmında bulunana bu şehir, San Francisco Yarımadası üzerine kurulmuştur. Şehrin içinde dik kayalar, yaz sisleri, Çin mahalleleri, dikkatleri çekmeyi başaran bir tramvay sistemi bulunmaktadır. Şehir, Viktorya Mimarisi ile birlikte oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Şehrin iç kısımlarında kitap açısından zengin kitap evleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra kültürel ve sanatsal pek çok aktivitelerinde sağlandığı bilinir. Şehri gezmeye gelen turistlerin pek çok hediyelik eşya dükkânına ulaşabildikleri görülür. Çin eşyasının en kolay bulabileceğiniz bölge Çin mahallesidir. Yemek kültürü olarak da pek çok ülkeye hitap eden şehir geniş bir dünya mutfağı ile insanları karşılamaktadır. Fisherman’s Wharf bölgesinde ayakta yiyebileceğiniz pavurya yemeğini denemenizi tavsiye ederiz.

San Francisco - Kona Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Francisco - Kona arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
San Francisco - Kona arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3810 KM kadardır.
San Francisco ve Kona arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
San Francisco - Kona arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Avianca, Air Canada, United Airlines, Lufthansa firmalarıdır.
San Francisco - Kona arasında Keahole, Embarkader, San Francisco Intl havalimanları kullanılmaktadır.