Samoa Uçak Bileti

Samoa Hakkında Bilgiler

Ülke Kodu

WS

Zaman dilimi

Pacific/Apia

Dil

Samoaca

Para birimi

Samoa Talası

Telefon kodu

684

Başkent

Apia

Samoa Yurtiçi Seferleri
Samoa Yurtdışı Seferleri

Samoa Hakkında

Samoa dingin ama heyecanlı, vahşi ama bir o kadar da düzenli, sessiz ama volkanik patlamaların gürültülerine şahit olmuş bir bölgedir; Samoa bu zıt özelliklerin birleşiminden oluşur. Parlak denizleri, devasa ormanları ve şeffaf şelaleleri gibi müthiş doğal güzelliklerine sahip Samoa lüks Resort otellerin yer aldığı, çekici ve pırıltılı bir yerdir, ayrıca adanın güneşi kadar da misafirperver bir halka sahiptir. 

Coğrafik ve kültürel olarak küçük olan bu ada Polinezya’nın kalbi olarak bilinir. 1800 yıllarında misyonerler çok etkili olsa da ülke halen Samoa geleneklerine çok bağlıdır bu yüzden de Pasifik toplumlarının en otantik ve geleneksel olanıdır: adanın bazı bölgelerinde evler yerine sadece ateşin önünde uyuyan insanlar görebilirsiniz. İzole bir bölge olmasına rağmen Samoa size farklı seçenekler de sunuyor. Apia bölgesinin karmaşasından Savai bölgesinin sessiz, güvenli ve ulaşımı kolay alanlarına kadar farklı isteklerinizi tatmin edebilirsiniz.  

Samoa Yönüne Uçan Havayolları

Samoa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Kalkış yeri ile Samoa arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.