Samoa Uçak Bileti Satın Al

Samoa Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Pacific/Apia

TRANSLATOR

Dil

Para birimi

Samoan Tala

Telefon kodu

684

Başkent

Apia

En Ucuz Samoa Uçak Biletleri


QR Qatar Airways 04 Şubat 2023
İstanbul Apia 47.568 TL
Satın Al
SQ Singapore Airlines 03 Şubat 2023
İstanbul Apia 49.079 TL
Satın Al
EK Emirates 03 Şubat 2023
İstanbul Apia 152.827 TL
Satın Al

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Samoa arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Şu an en uygun fiyatlı Samoa uçak bileti fiyatı 47.567,78 TL kadardır.
Asau, Fagali I, Faleolo, Lalomalava, Maota Savaii Is havalimanı Samoa uçuşlarında kullanılır.
Samoa Uçak Bileti

Samoa Hakkında

Samoa dingin ama heyecanlı, vahşi ama bir o kadar da düzenli, sessiz ama volkanik patlamaların gürültülerine şahit olmuş bir bölgedir; Samoa bu zıt özelliklerin birleşiminden oluşur. Parlak denizleri, devasa ormanları ve şeffaf şelaleleri gibi müthiş doğal güzelliklerine sahip Samoa lüks Resort otellerin yer aldığı, çekici ve pırıltılı bir yerdir, ayrıca adanın güneşi kadar da misafirperver bir halka sahiptir. 

Coğrafik ve kültürel olarak küçük olan bu ada Polinezya’nın kalbi olarak bilinir. 1800 yıllarında misyonerler çok etkili olsa da ülke halen Samoa geleneklerine çok bağlıdır bu yüzden de Pasifik toplumlarının en otantik ve geleneksel olanıdır: adanın bazı bölgelerinde evler yerine sadece ateşin önünde uyuyan insanlar görebilirsiniz. İzole bir bölge olmasına rağmen Samoa size farklı seçenekler de sunuyor. Apia bölgesinin karmaşasından Savai bölgesinin sessiz, güvenli ve ulaşımı kolay alanlarına kadar farklı isteklerinizi tatmin edebilirsiniz.  

Samoa Yönüne Uçan Havayolları