Roma Stockholm Uçak Bileti

Roma - Stockholm Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Stockholm Yerel Saat 13:45
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1970 KM

Roma - Stockholm Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Roma - Stockholm Uçak Biletleri

Roma - Stockholm Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Roma - Stockholm Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Roma Hakkinda

Roma, İtalya’nın Lazio bölgesinin başkenti olmakta ve şehir statüsünün yanında özel komün özelliği de bulunmaktadır. Katoliklerin ruhani lideri olan Papa’nın da bulunduğu bağımsız bir devlet olan Vatikan’ı da içerisinde barındırmaktadır. Bu nedenle Roma iki devletin birden başkenti olmaktadır. Avrupa’nın yüz ölçümü olarak en kalabalık şehirleri arasında yer almakta bunun yanında tek başına İtalya’nın milli gelirinin yüzde 6,5’ini karşılar. Üzerinde yedi adet tepesi bulunan Roma, tarihi ve simgesel yerleri ile oldukça zengin bir kenttir. Antik dönemlere ait çok önemli medeniyet kalıntılarının yer aldığı şehirde mutlaka görülmesi gereken pek çok tarihi eser bulunmaktadır. Kolezyum, Panteon, Centro Storico gibi yerlerin yanında açık hava müzesi olabilecek mekânları da barındırmaktadır.

Stockholm Hakkında

Stockholm, İskandinavya ekonomi, kültür, medya ve siyaset merkezi olmakta ve İsveç’in başkenti olmaktadır. Şehir genel olarak bakıldığında tüm ülkenin yüzde yirmi nüfusuna sahiptir. Kent sınırları içerisinde dört adet ada bulunmakta ve bunun yanında Malaren gölünün de denizle birleştiği kanala da sahip olmaktadır. Adaları ve kanalları ile Venedik benzerliği ile tanımlanmakta ve şehirde yeşil alanlara oldukça fazla önem verilmektedir. Özellikle eğitim alanında ileri Avrupa ülkeleri arasında sayılmaktadır. Yıllık turist sayısı ise bir milyonun üzerindedir. Eski kent merkezi, Borsa binası, Drottningholm kalesi, Djurgarden adası, İskandinav müzesi, Södertorn ve ulusal müze gibi gezilip görülebilecek pek çok farklı turistik mekânlara sahip olmaktadır.

Roma - Stockholm Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Roma - Stockholm arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Roma - Stockholm arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1970 KM kadardır.
Roma ve Stockholm arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Roma - Stockholm arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Sylhet Ag, Air Baltic, Scandinavian Airlines, Aegean Airlines, Ryanair, Djibouti Airlines, Norwegian Air Shuttle firmalarıdır.
Roma - Stockholm arasında Ciampino, Fiumicino, Arlanda, Bromma, Skavsta Intl, Vasteras havalimanları kullanılmaktadır.

Stockholm Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  6°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  7°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  5°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  7°C

Haritada Stockholm