Puerto Escondido Mexico City Uçak Bileti

Puerto Escondido - Mexico City Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Mexico City Yerel Saat 12:28
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 450 KM

Puerto Escondido - Mexico City Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Puerto Escondido - Mexico City Uçak Biletleri

Puerto Escondido - Mexico City Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Puerto Escondido - Mexico City Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Puerto Escondido - Mexico City Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Puerto Escondido - Mexico City arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Puerto Escondido - Mexico City arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 450 KM kadardır.
Puerto Escondido ve Mexico City arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Puerto Escondido - Mexico City arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde KLM, Aeromexico Connect, Aeromexico, Aeromar, Volaris, Air France, Air Europa, Aeroenlaces Nacionales firmalarıdır.
Puerto Escondido - Mexico City arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, Puerto Escondido havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Mexico City