Philadelphia - Los Angeles Uçak Bileti

Philadelphia - Los Angeles Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Los Angeles Yerel Saat 00:21
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3840 KM

Philadelphia - Los Angeles Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Philadelphia - Los Angeles Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Los Angeles Uçak Biletleri

QR Qatar Airways 15 Ağustos 2023
Philadelphia İstanbul 14.429 TL
Satın Al
UA United Airlines 01 Ağustos 2023
Philadelphia Kansas City 5.063 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 14 Haziran 2023
Adana Los Angeles 12.732 TL
Satın Al
XQ SunExpress 24 Ağustos 2023
Ankara Los Angeles 15.621 TL
Satın Al
LX Swiss 19 Haziran 2023
Antalya Los Angeles 13.839 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 16 Haziran 2023
Bakü Los Angeles 11.940 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 20 Ağustos 2023
Berlin Los Angeles 15.043 TL
Satın Al
AA American Airlines 12 Temmuz 2023
Boston Los Angeles 3.737 TL
Satın Al
XQ SunExpress 10 Ekim 2023
Gaziantep Los Angeles 15.190 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Kasım 2023
Hatay Los Angeles 15.438 TL
Satın Al
LO LOT Polish Airlines 14 Temmuz 2023
İstanbul Los Angeles 20.327 TL
Satın Al
XQ SunExpress 20 Ağustos 2023
İzmir Los Angeles 21.658 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 08 Eylül 2023
Lefkoşe Los Angeles 22.204 TL
Satın Al
WS Westjet 15 Haziran 2023
Londra Los Angeles 10.563 TL
Satın Al

Filedelfiya Hakkında

Filedelfiya, ABD’nin en büyük beşinci şehri olmakta ve ülkenin ilk başkenti olarak tanımlanmaktadır. Pensilvanya Eyaletinin en doğusunda bulunan şehirde eski ABD başkanı Thomas Jefferson yaşamıştır. Siyasal çalışmalarının yanında bilimsel projeleri de olmuştur. Bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı şehir olmakta ve NBA maçlarının tümü de bu şehirde oynanmaktadır. Heykel ve resim akademileri bulunduran şehrin en meşhur caddesi South Street olmaktadır. Subtropikal iklimi bulunmaktadır. Gezilip görülebilecek alanları arasında oldukça farklı mekânlar bulunmaktadır. Büyülü bahçeleri, Sanat müzesi, Fairmount parkı, Hayvanat bahçesi, Eyalet hapishanesi, Belediye sarayı, Bağımsızlık sarayı gibi gezilip görülebilecek pek çok mekânı içerisinde barındırmaktadır. Pek çok ilki barındıran şehirde bulunan Rock merdivenleri de turistlerin ilgi odağı arasında yer almaktadır.

Los Angeles Hakkinda

Philadelphia Los Angeles uçak bileti Los Angeles, Amerika Birkeşik Devletleri Kaliforniya eyaleti içinde bulunan şehir büyük okyanusun doğu kıyısında yerini almıştır. New York şehrinden sonra ülkenin en büyük ve en kalabalık şehri olarak kabul edilmektedir. Yapılan son nüfus sayımına göre şehir içerisinde 3.792.621 insan yaşadığı gözlenmektedir. Şehir kültürel açıdan oldukça gelişmiş bir statüye sahiptir. ABD ülkesinin en dinamik ve hayat dolu şehirlerinden biri olan Las Angeles Hollywood sinema endüstrisinde Anaheim'de Disneyland'a ev sahipliği yaptığı bilinir. Şehir içinde yaşayan pek çok yazar, yapımcı ve ünlü sanatçıların bulunması şehri Kreatif Başkent olarak adlandırılmasını sağlar. Özellikle spor alanına bakıldığında NBA’de Los Angeles Lakers ve Los Angeles Clippers, WNBA'de Los Angeles Sparks gibi takımlar bulunurken futbol da Los Angeles Galaxy takımının olduğu bilinir.

Philadelphia - Los Angeles Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Philadelphia - Los Angeles arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Philadelphia - Los Angeles arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3840 KM kadardır.
Philadelphia ve Los Angeles arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Philadelphia - Los Angeles arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Qantas Airways, American Airlines, Air Pacific, China Southern Airlines, Air Tahiti Nui, British Airways firmalarıdır.
Philadelphia - Los Angeles arasında Citicorp, Los Angeles Intl, Van Nuys, Whiteman, Wings Field, Mustin Alf, Philadelphia Intl, North, Spb, Trenton-Mercer, Railway Station havalimanları kullanılmaktadır.