New Orleans - Boston Uçak Bileti

New Orleans - Boston Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Boston Yerel Saat 12:14
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2180 KM

Boston Hızlı Erişim

New Orleans - Boston Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Boston Uçak Biletleri

UA United Airlines 05 Mart 2024
New Orleans Antalya 21.280 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 15 Mayıs 2024
Adana Βοστώνη 21.196 TL
Satın Al
XQ SunExpress 17 Haziran 2024
Ankara Boston 20.675 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 01 Nisan 2024
Bakü Boston 15.717 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Mayıs 2024
Diyarbakır Boston 66.939 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 24 Haziran 2024
İstanbul Boston 15.406 TL
Satın Al
EW Eurowings 07 Temmuz 2024
İzmir Boston 26.335 TL
Satın Al

New Orleans Hakkında

New Orleans, dünyanın en hareketli liman şehirlerinden biri olmakta ve ABD üzerindeki Lousiana eyaletine bağlı olan en büyük şehir olarak ta tanımlanmaktadır. Şehir içerisindeki körfez ile hilal şeklini alan bir kara parçasına dönmekte ve Cresent City ismini almaktadır. Şehrin NOLA adından farklı bir takma ismi de bulunmaktadır. Şehrin çok kültürlü bir geçmişi bulunmakta, bu da sanatsal faaliyetlerin artmasına neden olmaktadır. Özellikle Blues ve Jazz alanında bir başkent olmakta ve bu nedenle turistik alanda oldukça popüler bir merkez olmaktadır. Şehir üzerinde Mississipi nehri ile Pontchartrain gölü birbirine bağlanmak istenmiş ancak başarılı olunmamıştır. Bu nedenle açılan yollar ise daha sonradan şehrin en büyük caddeleri olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

New Orleans - Boston Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

New Orleans - Boston arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
New Orleans - Boston arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2180 KM kadardır.
New Orleans ve Boston arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
New Orleans - Boston arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde JetBlue, El Al Israel Airlines, Icelandair, TAP Portugal, Aer Lingus, Qatar Airways firmalarıdır.
New Orleans - Boston arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, L Armstrong Intl, Nas, Lakefront havalimanları kullanılmaktadır.

Boston Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cmt
  az bulutlu
  4°C
 • orta şiddetli yağmur
  Paz
  orta şiddetli yağmur
  9°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C
 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  5°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  8°C

Haritada Boston

Boston Araç Kiralama Konumları