Nanjing - Guangzhou Uçak Bileti

Nanjing - Guangzhou Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Guangzhou Yerel Saat 15:53
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1070 KM
Guangzhou Hızlı Erişim

Nanjing Guangzhou Seferli Firmalar

Guangzhou Hakkinda

Guangzhou, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezi olmakta ve İnci Nehri üzerinde yer almaktadır. Çin Halk cumhuriyetinin bir eyaleti olan şehir, aynı zamanında ülkenin en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Nüfusu 53 milyonun üzerinde olmakta ve dünya üzerindeki en büyük kentsel yerleşim alanı olarak tanımlanabilmektedir. İhracat alanında önemli bir kapasitesi bulunmakta ve her düzenlenen fuarlara önemli oranlarda katılımlar bulunmaktadır. Genel olarak İlkbahar ve sonbahar içerisinde yapılan Kanton fuarında tüm dünyadan katılımcılar yer alıyor. Şehirde turistlerin uğrak alanı haline gelen pek çok mekân bulunmaktadır. Bunlardan bazıları arasında Guangxiao tapınağı, Chen Clan akademisi, Altı Banyan Ağacı tapınağı, Sun Yat- Sen Anıtı, Kanton kulesi yer almaktadır.
Nanjing - Guangzhou Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Nanjing - Guangzhou arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Nanjing - Guangzhou arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1070 KM kadardır.
Nanjing ve Guangzhou arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Nanjing - Guangzhou arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Hainan Airlines, Shenzhen Airlines, China Southern Airlines, China Eastern Airlines, Aloha Airlines, KLM firmalarıdır.
Nanjing - Guangzhou arasında Baiyun, Nanking Nanjing havalimanları kullanılmaktadır.
Guangzhou Hava Durumu
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  28°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  29°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  30°C
Haritada Guangzhou
Nanjing Havalimanları
Guangzhou Havalimanları
Guangzhou Araç Kiralama Konumları