Montreal - Ottawa Uçak Bileti

Montreal - Ottawa Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Ottawa Yerel Saat 01:44
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 160 KM

Montreal - Ottawa Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Montreal - Ottawa Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Ottawa Uçak Biletleri

LO LOT Polish Airlines 01 Haziran 2023
Montreal İstanbul 15.414 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 20 Haziran 2023
Montreal Beyrut 16.061 TL
Satın Al
AC Air Canada 10 Haziran 2023
İstanbul Ottawa 11.075 TL
Satın Al

Dönüş için uçak bileti aldınız mı ?

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Montreal - Ottawa Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Montreal - Ottawa arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Montreal - Ottawa arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 160 KM kadardır.
Montreal ve Ottawa arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Montreal - Ottawa arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Türk Hava Yolları, Air Canada, Air Ecuador Airecu, Air Canada Jazz, Swiss, Lufthansa, Brussels Airlines firmalarıdır.
Montreal - Ottawa arasında Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl, Ottawa Railway Station, Gatineau, Ottawa Intl, Rockcliffe St havalimanları kullanılmaktadır.