Mexico City San Luis Potosi Uçak Bileti

Mexico City - San Luis Potosi Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Luis Potosi Yerel Saat 13:41
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 350 KM

Mexico City - San Luis Potosi Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Mexico City - San Luis Potosi Uçak Biletleri

Mexico City - San Luis Potosi Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Mexico City - San Luis Potosi Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Meksiko Hakkında

Meksiko, federal yönetimin merkezi olarak bilinmekte ve Meksika’nın başkenti olarak tanımlanmaktadır. Dünyanın havası en kirli şehirleri arasında yer almakta ve artan nüfus karşısında yerleşim alanlarının da hızla artması ile ülkedeki nüfus yoğunluğu da hızla artmaktadır. Çelik ve camlardan üretilen yeni yapılan betonarme evlerin yerini almakta, ülkenin sanayi istihdamının yarısı da bu şehir içerisinde karşılanmaktadır. Sömürge dönemi yapılarına bakıldığında kent tarihi eserler bakımından oldukça zengindir. Gezilip görülecek alanlar arasında tarihi Zocala Meydanı, La Catedral, Başkanlık Sarayı, Uluslararası Antropoloji müzesi, Çekirge tepesi, Temple Mayor müzesi gibi mekânlar yer almaktadır. Bunların yanında Unesco dünya mirası içerisinde yer alan Xochimilco kanal turu da turistlerin ilgi odağı mekânları arasında bulunmaktadır.

Mexico City - San Luis Potosi Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mexico City - San Luis Potosi arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Mexico City - San Luis Potosi arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 350 KM kadardır.
Mexico City ve San Luis Potosi arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Mexico City - San Luis Potosi arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico, Lan Airlines, Westjet, Air France, KLM, Virgin Atlantic, Avianca, Air Europa, Aeromexico Connect firmalarıdır.
Mexico City - San Luis Potosi arasında Atizapan, Juarez Intl, Santa Lucia, Toluca, San Luis Potosi havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada San Luis Potosi