Manchester - Londra Uçak Bileti

Manchester - Londra Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 23:39
Yaklaşık Uçuş Süresi 50 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 260 KM
Londra Hızlı Erişim

Manchester Londra Seferli Firmalar

En Popüler Londra Uçak Biletleri

LH Lufthansa 29 Haziran 2024
Manchester Bodrum 19.191 TL
Satın Al
QR Qatar Airways 05 Temmuz 2024
Manchester Erbil 19.018 TL
Satın Al
BA British Airways 23 Haziran 2024
Manchester İstanbul 11.079 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Temmuz 2024
Manchester Malatya 23.738 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 15 Ağustos 2024
Adana Londra 8.101 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 05 Temmuz 2024
Ankara Londra 13.069 TL
Satın Al
XQ SunExpress 16 Ağustos 2024
Antalya Londra 7.106 TL
Satın Al
BA British Airways 05 Ekim 2024
Bodrum Londra 4.854 TL
Satın Al
W4 Lc Busre 01 Ekim 2024
Bükreş Londra 3.278 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 17 Ağustos 2024
Gaziantep Londra 8.578 TL
Satın Al
A3 Aegean Airlines 09 Temmuz 2024
İstanbul Londra 12.785 TL
Satın Al
PC Pegasus 25 Haziran 2024
İzmir Londra 2.578 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Ağustos 2024
Lefkoşa Londra 8.255 TL
Satın Al
FR Ryanair 01 Ağustos 2024
Sofya Londra 1.997 TL
Satın Al

Manchester Hakkında

Manchester, İngiltere’nin kuzey ve batı kısmını oluşturan oldukça büyük bir şehirdir. Şehir modern bir görünüme sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça gelişme gösteren bir ulaşım hattı da bulunur. Şehir içinde okyanusla iklim hâkim durumdadır. Bu iklimde yaz ayları oldukça sıcak kış ayları ise soğuk geçmektedir. Kent içinde nem oranı oldukça yüksektir. Bu yüzden kış aylarında kar yağışı görülmemektedir. Şehrin ekonomi kaynaklarına bakıldığında karşımıza sanayi çıkmaktadır. Şehrin kültür ve müzik açısından da oldukça geliştiğini görebiliyoruz. Müzik açısından baktığımız da bizleri Bridgewater Hall Konser Salonu karşılamaktadır. Klasik ve batı müziğinin çalındığı bu alanda Manchester Camerata adlı bir oda orkestrası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Manchester Opera Evi, Manchester Palace Tiyatrosu, Manchester Contact Tiyatrosu bulunmaktadır. Mancinium antik Romalı kalesi yeniden yapılarak ziyaretçilere açılmıştır. Bunun yanı sıra gezilecek alanlar arasında pek çok müze de bulunmaktadır.

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.
Manchester - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Manchester - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 50 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Manchester - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 260 KM kadardır.
Manchester ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Manchester - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Iberia, Malaysia Airlines, British Airways, Lan Airlines, American Airlines, Japan Airlines, Qatar Airways firmalarıdır.
Manchester - Londra arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Manchester havalimanları kullanılmaktadır.
Londra Hava Durumu
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  18°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  16°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  14°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  16°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  16°C
Haritada Londra
Manchester Havalimanları
Londra Araç Kiralama Konumları