Londra Telaviv Yafo Uçak Bileti

Londra - Telaviv Yafo Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Telaviv Yafo Yerel Saat 10:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 5 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 3550 KM

Londra - Telaviv Yafo Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Londra - Telaviv Yafo Uçak Biletleri

Londra - Telaviv Yafo Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Londra - Telaviv Yafo Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.

Londra - Telaviv Yafo Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Londra - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 5 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Londra - Telaviv Yafo arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 3550 KM kadardır.
Londra ve Telaviv Yafo arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Londra - Telaviv Yafo arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Aeromexico, El Al Israel Airlines, Wizz Air UK, American Airlines, Delta Air Lines, Virgin Atlantic, British Airways, easyJet firmalarıdır.
Londra - Telaviv Yafo arasında Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted, Sde Dov, Ben Gurion Intl havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Telaviv Yafo