Lizbon - Köln Uçak Bileti

Lizbon - Köln Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Köln Yerel Saat 16:18
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1850 KM
Köln Hızlı Erişim

Lizbon - Köln Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler Köln Uçak Biletleri

AF Air France 24 Nisan 2024
Lizbon Belem 18.149 TL
Satın Al
A3 Aegean Airlines 08 Ekim 2024
Lizbon İstanbul 4.173 TL
Satın Al
VY Vueling Airlines 07 Temmuz 2024
Lizbon New York 22.127 TL
Satın Al
UA United Airlines 22 Ağustos 2024
Lizbon Papeete 63.358 TL
Satın Al
LA Lan Airlines 29 Mart 2024
Lizbon Sao Paulo 20.236 TL
Satın Al
TP TAP Portugal 17 Ağustos 2024
Lizbon Sao Tome Is 18.992 TL
Satın Al
X1 Hahn Air Technologies 07 Mart 2024
Lizbon Sao Vicente Adası 8.957 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 01 Ağustos 2024
Adana Köln 8.527 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 15 Temmuz 2024
Alanya Köln 4.319 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 20 Mayıs 2024
Ankara Köln 4.393 TL
Satın Al
XQ SunExpress 12 Ağustos 2024
Antalya Köln 2.337 TL
Satın Al
PC Pegasus 18 Ağustos 2024
Bodrum Köln 8.039 TL
Satın Al
PC Pegasus 15 Haziran 2024
Diyarbakır Köln 5.069 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 11 Eylül 2024
Edremit Köln 8.811 TL
Satın Al
PC Pegasus 04 Eylül 2024
Elazığ Köln 8.529 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 04 Ocak 2025
Erzurum Köln 11.522 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 07 Temmuz 2024
Gaziantep Köln 4.786 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 02 Temmuz 2024
İstanbul Köln 3.198 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 04 Temmuz 2024
İzmir Köln 4.390 TL
Satın Al

Lizbon Hakkinda

Lizbon, Atlantik Okyanusunu kıyısında bir şehir olmakta ve Portekiz’in başkenti olarak ülkenin kalabalık şehri olmaktadır. Teno Nehrinin geçiş alanında kuruluna şehir, nehir üzerindeki halicin etrafında kümelenmiştir. Refah düzeyine bakıldığında Avrupa Birliği ortalamasının üzerinde bulunan oldukça zengin bir bölgedir. Renkli bir başkent olmasının yanında yedi tepe üzerinde kurulması itibari ile oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahip olmaktadır. Hiç el değiştirmeden 1200’lü yıllardan bu yana Portekiz’e başkentlik yapmaktadır. İklim olarak sıcak bir başkent olmakta ve nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Şehir merkezi olarak bilinen kısım Baixa adı verilmekte ve Unesco dünya mirası içerisinde yer almaktadır. Ticaret meydanı, Rossi meydanı, elevador de santa gibi turistik mekânları ile de misafirlerine güzel anlar yaşatmaktadır.

Köln Hakkında

Ren Nehri üzerinde bulunan Köln Almanya’nın en büyük dördüncü şehridir. Ülkenin batısında yer alır. En sık turist ağırladığı mevsim yazdır. Ancak şubat ayında giderseniz düzenlenen Köln Karnavalı’nda değişik tecrübeler yaşayabilirsiniz. 2000 yılı aşkın bir tarihe sahip bu şehir başlıca Köln Katedrali olmak üzere çeşitli ortaçağ anıtları, kiliseler, kültürel mirası ile Almanya’nın en önemli seyahat noktalarındandır. Tarihi Eski Kent bölgesinden yapacağınız bir yürüyüşle 12 büyük Romanesk kilisesini görebilirsiniz. Bunların yanında gastronomik açıdan da önemli olan Köln; yerli birası, bir sandviç çeşidi olan Halve Hahn ve birçok geleneksel yemeği ile bilinir. Şehrin eşsiz mutfağından tatmak, tarih ve kültürle yoğrulan sokakları görmek, şehrin göz alıcı tabiatının tadını çıkarmak istiyorsanız bilet.com sitemizde kendinize en uygun seçeneği bulup Köln uçak bileti sahibi olabilirsiniz.

Köln’de Gezilecek Yerler

Eski bir katedral şehri olan Köln’e gitmeden önce oluşturacağınız bir gezi planı işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Almanya’nın önemli kültür merkezlerinden olan bu kentte kültürel ve tarihi alanların yanı sıra bir sürü sanat ve eğlence tesisi de bulunur. Şehirde turistlerin başlıca noktalarını sizler için listeyecek olursak:
İhtişamıyla büyüleyen ünlü Köln Katedrali; Ren Nehri’nin sol yakasında bulunan, şehrin yükselen sembollerinden biridir.  Gotik mimarinin en önemli eserlerinden olan katedral, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunur. Dış tasarımı kadar iç mekanı da etkileyici olan bu yapı en popüler turistik yerdir.
Tarihi Eski Kent; kiliseler, şirin butikler, kafeler ve restoranlarıyla oldukça antik bir havaya sahip. Ren Nehri kıyısında yürürken manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bu bölgeyi çevreleyen antik kalıntılar, çeşmeler, anıtlar ile kendine hayran bırakan bir yapıya sahiptir.
Köln Belediye Binası; ülkenin en eski kamu binasıdır ve 900 yılı aşkın bir tarihe sahiptir. Orta çağda yöneticilerin odak noktalarından olmuş bu bina, çeşitli mimari etkileri yansıtan bir yapıya sahiptir. Sekiz peygamber ve dokuz iyi kahraman figürlerini barından yapı turistler için ilgi çekici alanlardandır.
Ludwig ve Wallraf-Richartz Müzeleri; şehrin modern yapılarından olan bu iki muhteşem müze sahip oldukları sergiler ile görülmeye değerdir.
Yukarıda verilen örnekler dışında Ren Nehri’nde tekne turu yapabilir, Aşıklar Köprüsü’nde sevdiğinizle kilit asıp aşkınızı ölümsüzleştirebilir, hayvanat bahçesini gezebilir, teleferik ile şehre kuşbakışı bir açıdan bakabilir, Köln Çikolata Müzesi’nde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Köln Uçak Bileti Fiyatları

Yolcularımıza güvenli ve dakik bir seyahati garanti ettiğimiz sitemizde uygun fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz. Köln uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinip size en uygun bileti seçebilirsiniz. Siz de Köln uçak seferleri için güvenilir ödeme yöntemleri ve yüksek kalitede seyahat standartlarıyla satışa sunulan biletlerimize hemen göz atabilirsiniz.

Köln, Almanya’nın en büyük şehirlerinden olmakta ve Kuzey Ren- Vestfalta Eyaleti’nin de idari olarak merkezi konumundadır. Genel olarak bakıldığında havayolları ve demiryolları bakımından bir ulaşım ağı içerisinde olmaktadır. Ren nehri şehrin ortasından geçmektedir. Bu nehir üzerinde sekiz adet köprü bulunmakta ve iki adet köprü sadece demiryolu olarak hizmetler sunmaktadır. Kentin sembolü olan çift kuleli Köln katedrali, 157 metre yüksekliği ile Unesco kültür mirası içerisinde sayılmaktadır. Ilıman bir iklime sahip olması itibari ile yılın farklı mevsimlerinde önemli sayılarda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Turistlerin ziyaret edebileceği diğer kültürel etkinlikle arasında karnaval, onur günü yürüyüşleri, dünyaca ünlü fuarlar ve müzik festivalleri de bulunmaktadır.

Lizbon - Köln Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Lizbon - Köln arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Lizbon - Köln arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1850 KM kadardır.
Lizbon ve Köln arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Lizbon - Köln arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Eurowings, TUIfly, Ryanair, Lufthansa firmalarıdır.
Lizbon - Köln arasında Cologne, Lizbon havalimanları kullanılmaktadır.

Haritada Köln

Lizbon Havalimanları

Köln Havalimanları

Köln Araç Kiralama Konumları