Guangzhou Pekin Uçak Bileti

Guangzhou - Pekin Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Pekin Yerel Saat 03:40
Yaklaşık Uçuş Süresi 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 150 KM

Guangzhou - Pekin Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Guangzhou - Pekin Uçak Biletleri

Guangzhou - Pekin Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Guangzhou - Pekin Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Guangzhou Hakkinda

Guangzhou, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezi olmakta ve İnci Nehri üzerinde yer almaktadır. Çin Halk cumhuriyetinin bir eyaleti olan şehir, aynı zamanında ülkenin en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Nüfusu 53 milyonun üzerinde olmakta ve dünya üzerindeki en büyük kentsel yerleşim alanı olarak tanımlanabilmektedir. İhracat alanında önemli bir kapasitesi bulunmakta ve her düzenlenen fuarlara önemli oranlarda katılımlar bulunmaktadır. Genel olarak İlkbahar ve sonbahar içerisinde yapılan Kanton fuarında tüm dünyadan katılımcılar yer alıyor. Şehirde turistlerin uğrak alanı haline gelen pek çok mekân bulunmaktadır. Bunlardan bazıları arasında Guangxiao tapınağı, Chen Clan akademisi, Altı Banyan Ağacı tapınağı, Sun Yat- Sen Anıtı, Kanton kulesi yer almaktadır.

Pekin Hakkinda

Pekin, Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti konumunda bulunana bir şehirdir. Ülkenin en büyük ikinci metropol şehri olarak bilinen Pekin, merkezi yönetimle yönetilmektedir. Tarihin belirleyicisi konumunda olan şehir pek çok tarihi eseri içinde barındırmaktadır. Şehir içinde 14 kentsel semte ve 2 kırsal ilçeye sahip olduğu görülür. Ulaşım konusuna bakıldığında demiryolu ve karayolu ulaşımının kullanıldığı görülür. Şehir içinde bulunan havaalanı sayesinde şehir dışından gelen uçuşların gerçekleştirilmesi sağlanır. Ülkenin siyaset, eğitim ve kültür merkezi haline gelen Pekin, kendini geliştirerek adını dünya üzerinde duyurmayı başarmıştır. Ülkenin finansal merkezi konumunda olan şehir, otomotiv sektöründe de oldukça iyi bir konumdadır. Şehir içinde gezilmesi gereken alanlara bakıldığında karşımıza Pekin Kütüphanesi, Pekin İmparatorluk Müzesi ve Çin Tarih Müzesi çıkmaktadır. Ayrıca 2008 yılında Yaz Olimpiyatlarına da ev sahipliği yapmıştır.

Guangzhou - Pekin Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Guangzhou - Pekin arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Guangzhou - Pekin arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 150 KM kadardır.
Guangzhou ve Pekin arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Guangzhou - Pekin arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Air Canada, Scandinavian Airlines, Hainan Airlines, Shenzhen Airlines, Air China, United Airlines firmalarıdır.
Guangzhou - Pekin arasında Nanyuan Apt, Capital Apt, Baiyun havalimanları kullanılmaktadır.

Pekin Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -0°C
 • açık
  Pzt
  açık
  11°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  10°C
 • açık
  Çar
  açık
  12°C
 • açık
  Per
  açık
  14°C

Haritada Pekin