Gambiya Uçak Bileti Satın Al

Gambiya Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Banjul

TRANSLATOR

Dil

İngilizce

Para birimi

Gambian Dalasi

Telefon kodu

220

Başkent

Banjul

Şehirler

Gambiya Havaalanları

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Gambiya arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
International havalimanı Gambiya uçuşlarında kullanılır.

Gambiya Hakkında

Afrika’nın en küçük ülkesinin küçük dilimi onu çevreleyen Senegal içine sıkıştırılmıştır ve kiminle konuştuğuna bağlı olarak bölgesinde bir kıymık ya da onu konuşturan bir dil gibi görülür. Gambiya ziyaretçileri tembellik yapmaya davet eden paket turlar ile idare eden plajlara sahip bir ülkedir. Ama burada güneş ve sörften dahası vardır.

Küçük balıkçı köyleri, doğal rezervleri ve tarihi köle çalıştırma istasyonları gürültülü Atlantik tesislerinden kolaylıkla erişilebilir. Yıldızlı ekonomik pansiyonlar ve küçük vahşi yaşam parkları ülkenin iç kısmını kıyı çevresinde bir yeşil kemer gibi dağıtır ve Gambiya kuş severlerin ütopyasıdır: sakin bir nehir gezintisinde, kayığınız mangrov kaplı sulak alanlar ve yemyeşil kemeraltı ormanlarına doğru sakin bir rotayı takip ettiğinde 100’den fazla türü kolayca görebileceksiniz. Mükemmel rehberler ağıyla dürbün kullanmaya direnemeyeceksiniz. 

Gambiya Yönüne Uçan Havayolları