Fort Lauderdale - Montreal Uçak Bileti

Fort Lauderdale - Montreal Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Montreal Yerel Saat 12:57
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2230 KM

Fort Lauderdale - Montreal Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Fort Lauderdale - Montreal Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

Montreal Hakkında

Montreal, Kanada’ya ait şehirlerarasında ikinci büyük kent olmaktadır. Paris’in dışında Fransızca konuşulan en geniş kentte olmaktadır. Büyük göllerin Atlas okyanusuna bağlandığı kısımda Lawrence denizyolu üzerinde yer alan şehir, bu alanda bulunan liman kenti olarak ta büyük bir öneme sahiptir. Dünyanın en saygın üniversiteleri arasında yer alan McGill Üniversitesi de bu şehirde bulunmaktadır. Şehir müzik, sinema ya da kültürel aktivitelerde dünyanın ilk sıralarında yer alan bir popülariteye sahiptir. Kuzey Amerika’nın en Avrupalı şehri olarak ta bilinmektedir. Oldukça modern bir şehir yapılanmasına sahip olsa da tarihi mekânları da olduğu gibi koruyarak eşsiz hazineler barındırmaktadır. Gezilebilecek yerleri arasında Mont- Royal Dağı, Lachine Canal, Botanik bahçesi gibi mekânlar yer almaktadır.

Fort Lauderdale - Montreal Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Fort Lauderdale - Montreal arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Fort Lauderdale - Montreal arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2230 KM kadardır.
Fort Lauderdale ve Montreal arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Fort Lauderdale - Montreal arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Caspian Airlines, Air Canada, Air Transat, Brussels Airlines firmalarıdır.
Fort Lauderdale - Montreal arasında Fll Intl, Executive, Saint Hubert, Mirabel, P Trudeau Intl havalimanları kullanılmaktadır.