Doha Bangkok Uçak Bileti

Doha - Bangkok Uçuşu

Min Fiyat 8.439,44 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Srilankan Airlines
En Çok Uçuş Yapan Firma Srilankan Airlines
Bangkok Yerel Saat 03:31
Yaklaşık Uçuş Süresi 7 saat 40 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 5260 KM

Doha - Bangkok Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Doha - Bangkok Uçak Biletleri

Doha - Bangkok Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Doha - Bangkok Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.
Srilankan Airlines Doha - Bangkok 25 Mart 2023 8.439,44 TL

Doha Hakkında

Doha, Katar’ın başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olduğu ve ülkenin doğu kısmında yer aldığı bilinir. Basra körfezi kırışında bulunana bu şehrin nüfusu 956,460 olarak hesaplanmıştır. Ülke nüfusuna bakıldığında %40 i şehir geri kalan insanları ise banliyölerde yaşadığı bilinir. Ülkenin en ekonomik merkezlerinden biri olan bu şehir yedi belediyeden oluşmaktadır. Şehrin iklim özelliklerine bakıldığında yaz aylarında 38-48 dereceye kadar yükselen kavurucu sıcaklıklara rastlanır. Sonbahar aylarından başlayarak 25-30 derecenin görülmektedir. Şehirde yaşayan insanların genellikle inşaat sektöründe çalıştıkları görülür. Özellikle yabancı uyruklu pek çok insana ulaşılması sağlanır. Şehir içinde bulunan alışveriş merkezi şehrin ticari açıdan gelişmesini de sağlamıştır. Doha Uluslararası Havaalanı Projesi halen devam etmektedir. Katar Ulusal Müzesi Aga Khan ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında 15. Asya Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptığı görülür.

Bangkok Hakkinda

Doha Bangkok uçak bileti Bangkok, nüfusu oldukça kalabalık bir şehir olmakta ve Tayland’ın başkenti olmaktadır. Tayca olarak şehrin ismi okunduğunda 166 harften oluşmakta ve dünyanın en uzun isimli şehri olmaktadır. Halk arasında şehrin ismi ise Melekler şehri anlamında olmaktadır. Güneydoğu Asya baz alındığında çok hızlı bir şekilde artan ekonomisi ile Asya’nın en kozmopolitik şehri olmaktadır. Dinamik ekonomisinin yanında dünyanın en sıcak kenti olarak ta tanımlanan Bangkok, turist olarak her yıl milyonlarca misafir ağırlamaktadır. Oldukça zengin bir tarihe sahip olan şehir içerisinde Wat Phra Kaew, Kraliyet sarayı, Buda tapınağı, milli müze gibi yerlerin yanında Çin mahallesindeki renkli pazarlarda turistlerin ilgisini çekmektedir. 5,5 ton ağırlığındaki saf altından üretilen Wat Traimit tapınağı da oldukça görkemli bir yapı olmaktadır.

Doha - Bangkok Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Doha - Bangkok arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 7 saat 40 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
Doha - Bangkok arası uçak bileti en düşük 8.439,44 TL fiyatına satılmaktadır.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Doha - Bangkok arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 5260 KM kadardır.
Doha ve Bangkok arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Doha - Bangkok arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde British Airways, Srilankan Airlines, American Airlines, Qatar Airways, Iberia firmalarıdır.
Doha - Bangkok arasında Suvarnabhumi Intl, Don Mueang Intl, Doha Intl, Free Zone havalimanları kullanılmaktadır.

Bangkok Hava Durumu

 • açık
  Sal
  açık
  29°C
 • açık
  Çar
  açık
  29°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  29°C
 • açık
  Cum
  açık
  29°C
 • açık
  Cmt
  açık
  29°C

Haritada Bangkok