Dallas - San Diego Uçak Bileti

Dallas - San Diego Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
San Diego Yerel Saat 06:27
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1900 KM

Dallas - San Diego Tahmini Uçak Bileti Fiyatları

Aylık Tahmini Fiyat

Hızlı Erişim

Dallas - San Diego Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Popüler San Diego Uçak Biletleri

TK Turkish Airlines 24 Eylül 2023
Dallas İstanbul 18.489 TL
Satın Al
UA United Airlines 26 Mayıs 2024
Dallas Toronto 8.847 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 23 Eylül 2023
Ντάλας Trabzon 21.740 TL
Satın Al
TK Turkish Airlines 02 Aralık 2023
İstanbul San Diego 21.155 TL
Satın Al

San Diego Hakkında

San Diego, Güney Kaliforniya sınırları içinde karşımıza çıkan bir şehirdir. ABD ve Meksika sınırları arasında kalan bir sahil şehri olarak da bilinir. Bu açıdan bakıldığında turizm konusunda da oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Son yapılan nüfus sayımına göre şehir içinde 1.301.617 insanın yaşadığı da görülür.  Şehrin büyüklüğü açısında bakıldığında Kaliforniya da 2. Sırayı ABD de ise 9. Sırayı almayı başarmıştır. Şehir içinde görüle tropikal iklim insanların tatillerini rahatça yapmalarını sağlar. Meksika sınırındaki Tijuana yakınlarında bulunan bu şehir önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Denizcilik tarihine bakıldığında ise şehir oldukça eski ve güçlü bir tarih ile karşımıza çıkmaktadır. Şehir içinde San Diego Hayvanat Bahçesi ve San Diego Safari Parkı bulunmaktadır. Bu park her gün pek çok ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Dallas - San Diego Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Dallas - San Diego arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Dallas - San Diego arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1900 KM kadardır.
Dallas ve San Diego arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Dallas - San Diego arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Alaska Airlines, Gulf Air, American Airlines, Gol Linhas Aereas, Spirit Airlines, British Airways, Iberia firmalarıdır.
Dallas - San Diego arasında Addison, Fort Worth Alliance, Love Field, Dallas Ft Worth, Dallas North, Meacham Field, Carswell Afb, Redbird, Mc Clellan Palomar, Montgomery Fld, Miramar Nas, North Island Nas, Lindberg Fld, Brown Field, Gillespie havalimanları kullanılmaktadır.