Brüksel Freetown Uçak Bileti

Brüksel - Freetown Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Freetown Yerel Saat 08:23
Yaklaşık Uçuş Süresi 7 saat 20 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 4980 KM

Brüksel - Freetown Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Brüksel - Freetown Uçak Biletleri

Brüksel - Freetown Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Brüksel - Freetown Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Brüksel Hakkinda

Brüksel, birkaç yüzyıl öncesine kadar bataklık olan bir alan iken, yapılan ıslah çalışmaları sonucunda Belçika’nın en önemli şehri haline gelmiştir. Ülke içerisinde bulunan üç büyük eyaletten biri olan şehirde AB Komisyonu ve AB Bakanlar Konseyinin resmi kurumları da bulunmaktadır. Ayrıca Avrupa Parlamentosu çalışmalarını da dönüşümlü olarak çalışmalarını bu şehirde sürdürmektedir. Ülke içerisinde genel olarak Fransızca konuşulmakta, bunun yanında ise azınlıklarca Flemenkçe de konuşulmaktadır. Gece- gündüz sürekli hareket halinde olan şehir içerisinde gezilip görülebilecek çok özel mekânlarda bulunmaktadır. Bunlar arasında Grand Place, Bürüksel Belediye Binası, Manneken Pis, Aromium, Mini Europe, Belçika kraliyet sarayı sayılabilir. Ayrıca kültürel ve sanatsal alanda da müzelere sahip olmaktadır.

Brüksel - Freetown Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Brüksel - Freetown arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 7 saat 20 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Brüksel - Freetown arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 4980 KM kadardır.
Brüksel ve Freetown arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Brüksel - Freetown arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Brussels Airlines, Swiss, Air Canada, United Airlines firmalarıdır.
Brüksel - Freetown arasında Brussels , Brussels S Charleroi, Central Railway Stn, Brussels Midi Stn, Lungi Intl, Hastings havalimanları kullanılmaktadır.

Freetown Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  26°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  26°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  26°C
 • parçalı bulutlu
  Paz
  parçalı bulutlu
  26°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  26°C

Haritada Freetown