Boston Cincinnati Uçak Bileti

Boston - Cincinnati Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Cincinnati Yerel Saat 13:55
Yaklaşık Uçuş Süresi 2 saat
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 1180 KM

Boston - Cincinnati Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Boston - Cincinnati Uçak Biletleri

Boston - Cincinnati Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Boston - Cincinnati Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Boston Hakkında

Boston,  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaleti içinde bulunana bir şehirdir. Eyaletin başkenti ve en büyük şehri konumunda olan bu şehir ülkenin kuzeydoğusunda resmi olmayan bir merkeze sahiptir.  iç nüfusu ve Metropolitan bölgesi ile birlikte toplamda 6 milyon insanın yaşadığı bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. ülkenin en büyük on nüfuslu şehirleri arasında girmeyi başaran bu kent içinde çeşitli ırklardan insan yaşamaktadır. özellikle şehrin %55’lik kesimi beyaz ırktan oluşurken %25’lik kısmı siyah ırktan oluşmaktadır. Şehir kendini eğitim, sağlık, finans ve teknoloji açısından geliştirerek ülkenin ekonomik durumuna katkı sağlamayı başartmıştır. Şehir içinde M.İ.T., Harvard Üniversitesi, Tufts Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Northeastern Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi birbirinden ünlü eğitim kurumları bulunmaktadır. bunun yanı sıra Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi de sağlık konusunda kent halkına hizmet vermektedir.

Boston - Cincinnati Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Boston - Cincinnati arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Boston - Cincinnati arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 1180 KM kadardır.
Boston ve Cincinnati arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Boston - Cincinnati arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Korean Air, Westjet, Delta Air Lines, Virgin Atlantic, Air France, KLM, Midwest Airlines firmalarıdır.
Boston - Cincinnati arasında Logan Intl, Portsmouth Pease Intl, Nth Kentucky, Cincinnati Mnpl havalimanları kullanılmaktadır.

Cincinnati Hava Durumu

 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  11°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  12°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  6°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  8°C

Haritada Cincinnati