Benin Uçak Bileti Satın Al

Benin Hakkında Bilgiler

Zaman dilimi

Africa/Porto

TRANSLATOR

Dil

Fransızca

Para birimi

Communauté Financière Africaine BCEAO - Francs

Telefon kodu

229

Başkent

Porto-Novo

Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kalkış yeri ile Benin arasında uçak bileti almak için arama yaptığınızda, çıkan seferler listesinden en uygun olanı seçebilirsiniz.
Cadjehoun, Djougou, Kandi, Natitingou, Parakou, Save havalimanı Benin uçuşlarında kullanılır.
Benin Uçak Bileti

Benin Hakkında

Yaklaşık 3 yüzyıldır vudu büyüsünün doğum yeri ve köle ticaretinin en önemli platformu olan Benin, ülke boyunca çok fazla kanıta sahip olan karışık bir tarih ve zenginliğe adım atmıştır.

Bu yüzden bu küçük kulüp şekili ulusa ziyaret, Ouidah, Abomey ve Porto Novo’nun Afro-Brezilyalı mirasını keşfederek ruh ve fetişler hakkında bilgi edinmeden tamamlanmış sayılmaz.

Ancak Benin etrafı Atlantik kıyısının palmiyelerle çevrili kırsal kumsalından kuzeyin kayalık manzarasına kadar uzanan doğal güzelliğiyle de ziyaretçileri şaşırtacaktır. Ulusal Pendjari Parkı Batı Afrika’nın en iyi yabani hayat parklarından biridir. Aslan, çita, leopar, fil ve yüzlerce başka tür burada büyür.

Aslında, Benin çoğu diğer komşularına göre mükemmel bir şekilde turist dostudur. Gezginlere Beninli yaşamını derinlemesine araştırma şansı sunan güzel yollar, geniş konaklama seçenekleri ve ekoturizm girişimleri vardır. Şu anda gitmek için ideal zamandır çünkü ülke keşfin zirvesinde oturmaktadır.

Benin Yönüne Uçan Havayolları