Belfast - Londra Uçak Bileti

Belfast - Londra Uçuş Bilgileri

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Londra Yerel Saat 12:49
Yaklaşık Uçuş Süresi 1 saat 10 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 510 KM
Londra Hızlı Erişim

Belfast Londra Seferli Firmalar

Londra Hakkinda

Londra, meridyenin sıfır derecesinin Greenwich kasabasının bulunduğu İngiltere’nin başkenti olan şehirdir. Dünyanın önde gelen finans ve iş merkezi olarak halkça tutulma kazanan şehir, Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. 300’den fazla dil konuşulan bu yer uluslararası turizmin de orta noktası olmaktadır. Beş adet uluslararası havaalanı bulunmakta ve yeşili bol bu şehirde çok fazla bahçe ve park bulunmaktadır. Thame nehri tarafından ikiye bölünen Londra, iki bin yıl önce Romalılar arasından kurulmuştur. Dünyanın en eski şehirlerden biri olan bu yerde pek çok tarihi müze gezilebilmektedir. İngiltere’nin sembolü olan Big Ben, Albert müzesi, Ulusal galerisi, Wesrminster sarayı ile farklı tarihi ve simgesel yerlere sahip şehir, misafirlerine göz kamaştıracak bir seyahat sunmaktadır.
Belfast - Londra Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Belfast - Londra arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Belfast - Londra arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 510 KM kadardır.
Belfast ve Londra arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Belfast - Londra arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde British Airways, Japan Airlines, easyJet, Air Canada, Aer Lingus, Qatar Airways, Flybe, Lan Airlines, BA Cityflyer firmalarıdır.
Belfast - Londra arasında International, George Best City Apt, Biggin Hill, City London, Gatwick, Heathrow, Luton, Stansted havalimanları kullanılmaktadır.
Londra Hava Durumu
 • yüngül yağış
  Pzt
  yüngül yağış
  13°C
 • yüngül yağış
  Sal
  yüngül yağış
  14°C
 • qapalı buludlu
  Çar
  qapalı buludlu
  15°C
 • yüngül yağış
  Per
  yüngül yağış
  11°C
 • aydın səma
  Cum
  aydın səma
  12°C
Haritada Londra
Londra Araç Kiralama Konumları