Addis Ababa Doha Uçak Bileti

Addis Ababa - Doha Uçuşu

Min Fiyat Bilinmiyor
En Uygun Fiyatlı Firma Bilinmiyor
En Çok Uçuş Yapan Firma Bilinmiyor
Doha Yerel Saat 22:46
Yaklaşık Uçuş Süresi 3 saat 30 dakika
Yaklaşık Uçuş Mesafesi 2260 KM

Addis Ababa - Doha Arasında Uçuş Seferi Olan Havayolları

En Ucuz Addis Ababa - Doha Uçak Biletleri

Addis Ababa - Doha Uçak Bileti Almak için Tüm Havayolu Şirketleri ve Addis Ababa - Doha Uçak Bileti Fiyatları Bilet.com 'da.

Doha Hakkında

Doha, Katar’ın başkenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Ülkenin en büyük şehirlerinden biri olduğu ve ülkenin doğu kısmında yer aldığı bilinir. Basra körfezi kırışında bulunana bu şehrin nüfusu 956,460 olarak hesaplanmıştır. Ülke nüfusuna bakıldığında %40 i şehir geri kalan insanları ise banliyölerde yaşadığı bilinir. Ülkenin en ekonomik merkezlerinden biri olan bu şehir yedi belediyeden oluşmaktadır. Şehrin iklim özelliklerine bakıldığında yaz aylarında 38-48 dereceye kadar yükselen kavurucu sıcaklıklara rastlanır. Sonbahar aylarından başlayarak 25-30 derecenin görülmektedir. Şehirde yaşayan insanların genellikle inşaat sektöründe çalıştıkları görülür. Özellikle yabancı uyruklu pek çok insana ulaşılması sağlanır. Şehir içinde bulunan alışveriş merkezi şehrin ticari açıdan gelişmesini de sağlamıştır. Doha Uluslararası Havaalanı Projesi halen devam etmektedir. Katar Ulusal Müzesi Aga Khan ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında 15. Asya Olimpiyatlarına ev sahipliği yaptığı görülür.

Addis Ababa - Doha Uçak Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Addis Ababa - Doha arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 3 saat 30 dakika sürmektedir. Hava koşullarındaki değişkenlik uçuş süresinin değişmesine yol açabilmektedir.
İlk bileti satın alırken Dönüş butonu işaretleyebileceğiniz gibi, tek yön satın aldıktan sonra sisteme tekrar girerek güzergahı ters çevir işareti ile rotanın tersi olan dönüş biletlerini inceleyerek satın alabilirsiniz.
Addis Ababa - Doha arası uçak yolculuğu mesafesi ortalama 2260 KM kadardır.
Addis Ababa ve Doha arası uçak seferlerini aradığınızda, girmiş olduğunuz tarihte aktif olan tüm firmalar ve uçuş saatleri listelenmektedir. Bu listeyi fiyata göre sıralayarak en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.
Addis Ababa - Doha arası en sık kullanılanan havayolu firmaları genelde Iberia, Malaysia Airlines, British Airways, Lan Airlines, American Airlines, Japan Airlines, Qatar Airways firmalarıdır.
Addis Ababa - Doha arasında Bole Intl, Doha Intl, Free Zone havalimanları kullanılmaktadır.

Doha Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  21°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  23°C
 • açık
  Sal
  açık
  22°C
 • açık
  Çar
  açık
  21°C
 • açık
  Per
  açık
  20°C

Haritada Doha