Van - Batman Otobüs Bileti

Van - Batman Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  VAN
  07:30
  BATMAN
  80 TL
 • Vangolu Hakkari Turizm
  VAN
  07:30
  BATMAN
  12:50
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  09:00
  BATMAN
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  12:00
  BATMAN
  80 TL
 • Metro Turizm
  VAN
  14:30
  BATMAN
  20:05
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  15:00
  BATMAN
  80 TL
 • Star Diyarbakır
  VAN
  16:30
  BATMAN
  80 TL
 • Metro Turizm
  VAN
  17:30
  BATMAN
  23:20
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  18:00
  BATMAN
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  19:00
  BATMAN
  80 TL
 • Vangölü Turizm
  VAN
  23:00
  BATMAN
  80 TL
 • Star Diyarbakır
  VAN
  23:00
  BATMAN
  80 TL
Tümünü Göster

Van - Batman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Cizre Nuh İtimat
Metro Turizm
Star Diyarbakır
Vangölü Turizm

Van Hakkında

Kaleler kenti olarak bilinen Van, her zaman yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmiştir.  Yazın sıcak ve kurak, kışın sert ve yağışlı bir havası olan Van, kış aylarında oldukça soğuktur.

Her mevsim en ucuz otobüs bileti bulunan ve görülmeye değer olan Van’da birçok ada vardır. Bu adalar arasında en büyüğü olan Ahtamar adasıdır. Bu adadaki kilise ise en eski tarihi kalıntılar arasındadır. Bu kilise, 900 yılından kalmıştır. Van kalesi, şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Van gölü ve eski şehir kalıntıları, her zaman dikkat çekmektedir ve kültürel mirasın kalıntıları olan eserlerin her zaman görülmesi mümkün olmaktadır. Türkiye’nin en kalabalık on dokuzuncu kenti olan Van, Van Gölünün kıyılarının verimli toprakları sayesinde tarım ve hayvancılığı gelişmiş olan bir kenttir. 
 

Batman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Batman

En uygun otobüs bileti kampanyalarından yararlanıp bu farklı kenti gezmek isterseniz, otogardan şehir merkezi ve diğer merkezlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Ancak servis hizmeti almıyorsanız, taksi ve belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.


Batman ulaşım ücretlerinin ekonomik olduğu bir kenttir. Toplu taşıma ücretleri ekonomiktir ve taksi ücretleri de pazarlıkla ideal duruma getirilebilmektedir. Bazı taksiciler otogara gidişte dönüş ücreti de talep edebilmektedir. Bu nedenle önlem alınması uygun olur.

Toplu taşıma ile ulaşım daha çok tercih edilir ve merkeze gittikten sonra hangi güzergaha gidilecekse otobüs ya da minibüslerle yola devam edilebilir. Batman genelinde trafik sorunu yoktur ve günün her saati her yere aynı zamanda gitmeniz mümkün olabilir.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarda hizmet veren taksi duraklarına 0532 677 61 56 numarasından ulaşabilirsiniz. Taksi ücretlerini şoförle görüşerek karar vermeniz uygun olacaktır. Çünkü taksimetrenin üzerinde ücretler talep edilebilmektedir.

Bazı taksiciler şehir merkezine tek fiyat uygulaması yapmaktadır ve bu nedenle merkez ücretleri sabit olarak belirlenebilmektedir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Batman otogarından şehir merkezine ulaşım için gerekli olan toplu taşıma Batman halk otobüsleri ile sağlanabilmektedir.

Belirli güzergahlara ulaşmak için merkeze gidebileceğiniz otobüsler her 20 dakikada bir geçmektedir ve otobüs saatlerine uygun olarak belirlenmektedir. Otobüsle kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz ve trafik sorunu pek yaşanmadığı için bekleme durumunda
kalmazsınız.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Batman merkeze servis hizmeti vardır. Bu hizmetten yararlanmak için gerekenleri otobüs firmanızdan öğrenebilir ve servis saatleri, güzergahları konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi minibüslerle de otogardan şehir merkezine, şehir merkezinden de otogara ulaşım sağlanmaktadır. Minibüslerin belirli saatleri vardır ve bu saatler arasında her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.

Tüm araçlarla şehir merkezine ulaşarak, merkezden tüm Batman ilçeleri ve köylerine ulaşabilirsiniz. Batman küçük bir ildir ve her yere kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

En Popüler Van - Batman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Batman Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  9°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  9°C
 • açık
  Sal
  açık
  4°C
 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  6°C

Haritada Batman

Batman Hakkında

Nüfus
566.633
Plaka
72
Telefon Kodu
488