Uşak - Sivas Otobüs Bileti

Uşak - Sivas Otobüs Seferleri

 • Ağrı Kösedağı Turizm
  UŞAK
  13:16
  SIVAS
  04:36
  120 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  13:30
  SIVAS
  00:05
  140 TL
 • Lider Ağrı Doğuş Turizm
  UŞAK
  15:30
  SIVAS
  21:20
  100 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  UŞAK
  15:30
  SIVAS
  05:20
  120 TL
 • Barış Turizm
  UŞAK
  17:00
  SIVAS
  05:20
  180 TL
 • Iğdırlı Turizm
  UŞAK
  18:00
  SIVAS
  05:20
  120 TL
 • Aras Seyahat
  UŞAK
  18:00
  SIVAS
  05:20
  120 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  18:30
  SIVAS
  05:05
  140 TL
 • Yeni Sivas Turizm
  UŞAK
  21:30
  SIVAS
  09:20
  149 TL
 • Öz Sivas Seyahat
  UŞAK
  21:45
  SIVAS
  08:05
  140 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  22:30
  SIVAS
  09:05
  140 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  UŞAK
  13:16
  SIVAS
  04:36
  120 TL
Tümünü Göster

Uşak - Sivas Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Kösedağı Turizm
Ağrı Ses Turizm
Can Ardahan
Esadaş
Huzur Turizm
Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Öz Sivas Huzur
Yeni Sivas Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Sivas Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sivas Yılın her vaktinde kalabalık olan Sivas otogarında, her gün onlarca sefer yapılmaktadır. Yerel ve ulusal otobüs şirketlerinin araçlarıyla yakın iller ve büyükşehirlere ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüs ve minibüslerle ulaşım en iyi şekilde sağlanabilmektedir. Taksi de özellikle geç saatlerde toplu ulaşım ortadan kalktığı için tercih edilen bir ulaşım şeklidir. Sivas kentinde de birçok kentte olduğu gibi toplu taşımada kent kart kullanılmaktadır.

Kent kart kullanımı, her zaman avantajlı ve en uygun otobüs bileti kullanımı için gereklidir. Minibüsler de öğrenci ve tam olarak ücretlendirme yapılmakta her yere ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yenişehir’de bulunan Sivas otogarındaki otogar taksi hizmetinden yararlanarak şehir merkezine konforlu bir şekilde ulaşmak isterseniz (0346) 226 20 85 numarasından taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Her 14 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenen otogardan şehir merkezine vardığınızda, Kangal, Divriği, Gemerek, Yıldızeli, Zara, Hafik, Suşehri, Koyulhisar gibi bölgelere ulaşım sağlanmaktadır.

Öğrenci, engelli ve yaşlılar için indirimli seyahat imkanı bulunan kent kartlarla otobüslere binilmektedir ve ücretlendirme akıllı biletlerden düşülen bakiyeye göre 1.80 liradan başlamaktadır.

Genelde yeterli sefer sayısı olan otobüslerle şehrin birçok bölgesine ulaşım sağlanmaktadır. Merkeze ulaşım için otogarın önünden geçen otobüslerden herhangi birine binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz şehir içi servislerinden yararlanarak ulaşım sağlamak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Minibüs seferleriyle şehir merkezine ulaşmak için otogardan kalkan dolmuşları tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine giden minibüslerle farklı ilçelere gidebilirsiniz ve seyahatinizi trafik sorununa takılmadan tamamlayabilirsiniz.

En Popüler Uşak - Sivas Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Sivas Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Sal
  parçalı az bulutlu
  7°C
 • az bulutlu
  Çar
  az bulutlu
  5°C
 • açık
  Per
  açık
  3°C
 • açık
  Cum
  açık
  6°C
 • açık
  Cmt
  açık
  8°C

Haritada Sivas

Sivas Hakkında

Nüfus
618.617
Plaka
58
Telefon Kodu
346