Palandöken Seyahat Online Otobüs Bileti

Palandöken Seyahat Hakkında

Palandöken Seyahat

Erzurum merkezli kurulmuş, Erzurum’da kalite deyince akla ilk gelen firmaların başında gelir Palandöken Seyahat.  İşe koyulurken birincil amaç olarak kazanç sağlamayı düşünmeyen, öncelikli olarak halka hizmet faktörünü ön planda tutmayı amaçlamışlardır. Bu da kendilerini güvenli seyahat firmaları arasına sokmayı başarmıştır. Temizliğine önem veren ve güler yüzlü personelleriyle her daim rahat ve güvenilir bir seyahat tecrübesi sunmaktadır.
 

Hizmet ve programları

 
Yemek ve içecek servisleri: Seyahat boyunca içecek olarak; çay, meşrubat, kahve, gazoz, oralet, kola, meyve suyu, yiyecek olarak; kek, poğaça, bisküvi, kraker, çikolata, şeker ikramlarına yer verir.
Otobüs konforu: Otobüslerinin birçoğunda uydu, koltuk tv, wi fi gibi özellikler mevcudiyetini korur. Bu şekilde teknolojiye ve konfora önem vermeleriyle  müşterilerin sıkılmadın ve keyif aldıkları bir yolculuk geçirmelerini  amaç edinmektedirler.
Şehiriçi servisler: Genelde Erzurum’da servis faaliyetleri sunmuş olsalar da İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde de servis hizmetleri mevcuttur. Palandöken Seyahat müşterilerine servis konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmadığı gibi, müşterilerini evlerine kadar bırakmaktadır ve bu hizmetiyle oldukça takdir görmektedir.
Yazıhane şubeleri: Palandöken Seyahat’in Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Bursa ve Ankara’da yazıhanelerine ulaşmak mümkündür.
 

Seferleri

 
Erzurum’dan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve İzmit illerine her gün sefer düzenlenmektedir. Bilet satın almak için yazıhaneler dışında internet sitesinden veya anlaşmalı olunan aracı online sitelerden alım işlemi gerçekleştirilebilir. Ancak anlaşmalı online sitelerinin aldığı komisyon oranına da dikkat etmek gerekir.
 

Konaklama Tesisleri

 
Palandöken seyahat işlevli ve temiz konaklama tesisleri seçmesinde müşteri memnuniyetini düşünür. Bu konuda müşterilerin istek ve şikayetleri doğrultusunda gelen olumlu veya olumsuz görüşlere tepkisiz kalmamaktadır.  Firma, Erzurum – İstanbul ve İstanbul  - Erzurum güzergahlarında yer alan tesisleri kullanır.
 

Otobüs Filosu

 
Sayısı on beşi geçkin otobüs sayısıyla Erzurum’un bu yöndeki ihtiyaçlarının önemli bir kısmını karşılayan firma, vermiş olduğu kaliteli ve müşterilerine gösterdiği ilgiyle Erzurum’da oldukça sevilmekte ve rağbet görmektedir. Erzurum’un en fazla yolcu taşıyan şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Her geçen gün filosunu genişletmeyi ve kaliteli hizmeti amaç edinmektedir.

Palandöken Seyahat İletişim

Telefon: (0446)-214-76-76
Telefon: 08505322525
Telefon: 04422350054
Website:

Adres:
Aşağı Mumcu Mahallesi, Millet Bahçe Sokağı, No: 9, Erzurum

Palandöken Seyahat Seferleri

Palandöken Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Palandöken Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (2)
Ortalama Puan

1

2 Değerlendirme

A****

B****

04-08-2022

Çok eski bir otobüs dü klima dan insanlarin üstüne su damlıyordu. İlk Molayı 5 saat sonra verdi onca otobüs yolculuğu yaptım böylesini görmedim


M****

****

26-07-2022

Çok berbat bir yolculuk yaptım.18saat boyunca bir kere çay verdiler yiyecek hiç yok. Şoför Yol boyunca yolcarla tartışma yaptı.firma ve şoföre büyük ceza verilmesi gerekir.