Uşak - Erzurum Otobüs Bileti

Uşak - Erzurum Otobüs Seferleri

 • Dadaş Turizm
  UŞAK
  13:30
  ERZURUM
  09:50
  130 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  14:00
  ERZURUM
  07:05
  135 TL
 • Lider Doğu Anadolu Turizm
  UŞAK
  15:30
  ERZURUM
  14:20
  140 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  UŞAK
  16:00
  ERZURUM
  12:20
  170 TL
 • Iğdırlı Turizm
  UŞAK
  17:00
  ERZURUM
  13:20
  130 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  18:30
  ERZURUM
  11:35
  135 TL
 • Esadaş
  UŞAK
  22:30
  ERZURUM
  15:35
  135 TL

Uşak - Erzurum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lider Doğu Anadolu Turizm
Ağrı Kösedağı Turizm
Esadaş
Metro Turizm
Iğdırlı Turizm

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

Erzurum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzurum

Erzurum otogarı şehir merkezinden uzak olduğu için, taksi, otobüs ve minibüsle ulaşım sağlanmaktadır. En uygun otobüs bileti bulmak için yerel otobüs firmalarını tercih edebilirsiniz.

Erzurum’da ulaşım için çok alternatif vardır ve taksi ulaşımı oldukça pahalı olabileceğinden toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Erzurum merkeze ulaşım için, otogarda otobüsten indiğinizde çığırtkanların merkeze yolcu taşımacılığı yapmak için seslendiğini duyarsınız.

Bazen dolmuşlara, bazen de taksilere birkaç yolcu bir olup merkeze ulaşım için taşınma imkanı vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan şehir merkezine ulaşım için 0442 318 01 03 numarasından transfer hizmetleri alabilir, taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan yarım saatte bir otobüsle şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Son sefer saat 22:00’de sona erdiğinden, otobüs firmalarının servislerinden de yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Otobüsle şehir merkezine ulaşım için peronun diğer kısmında şehir içi ulaşım konusunda destek alabilirsiniz. Otobüsler merkeze gitmektedir ve merkezden istediğiniz ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servisle şehir merkezine ulaşım için ihtiyacınız olan servis hizmetini otobüs firmanızdan alabilirsiniz. Servisle istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkezden diğer ilçe ve köylere ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla şehir merkezine, şehir merkezinden başka dolmuşlarla tüm ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Uşak - Erzurum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzurum Hava Durumu

 • açık
  Paz
  açık
  10°C
 • açık
  Pzt
  açık
  5°C
 • açık
  Sal
  açık
  7°C
 • açık
  Çar
  açık
  9°C
 • açık
  Per
  açık
  10°C

Haritada Erzurum

Erzurum Hakkında

Nüfus
0
Plaka
25
Telefon Kodu
442