Tufan Turizm Otobüs Bileti Al

Tufan Turizm Hakkında

Tufan Turizm

 
2013 yılında ilk seferi ile karayolu yolcu taşımacılığına başlamış olan Tufan Turizm tüm seferlerinde önceliği yolcu güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Seferleri İstanbul – Şebinkarahisar merkezli olup düzenlediği tüm seferlerinde daima önceliği yolcu güvenliği ve memnuniyetidir.
 
 Bir çok yeniliğe öncülük eden Tufan Turizm’in anlayışı kısaca “yollardaki yeni değişim” olarak özetlenebilmektedir. İlk sefer yaptığı araçlar olan Mercedes Travego markası ile farkını hissettirmeye başlamıştır. Seferlerini gerçekleştirdiği ilk araçlarında dahi kablosuz internet ağı, tv üniteleri, mp3 müzik arşivi en baştan itibaren bulunmaktadır.
 

 Tufan Turizm Seferleri

 
 İstanbul – Şebinkarahisar, İstanbul – Alucra, İstanbul – Koyulhisar, İstanbul – Erbaa, İstanbul – Amasya seferleri bulunmaktadır. Tufan Turizm ile seyahat edenler otobüslerine ulaşabilecekleri servis araçları kullanımına da imkan tanımaktadır. Tufan turizm otobüs bileti ile seyahat eden tüm yolcular ayrıcalıklardan faydalanmaktadır.
 
 İstanbul’da Silahtar – Ümraniye – Dudullu – Sultanbeyli bölgelerinde, Giresun’da Şebinkarahisar – Alcura Gebze’de Gezbe Otogar, Tokat’da Erbaa, Amasya’da ise Merkez’de servis hizmeti verilmektedir
 

 Tufan Turizm Otobüs Filosu

 
 Tufan Turizm filosunda bulanan 4 adet 2013 Model Mercedes Travego marka araçları ile hizmetlerini kaliteli şekilde sürdürmektedir. Filoda yer alan araçların donanımları son teknolojik ürünleri kapsamaktadır. Filoda yer alan araçlar standartların üzerinde hizmetler sunmaya devam etmektedir.
 

 Tufan Turizm Otobüslerindeki Konfor, Teknoloji ve Donanım

 
 Filosunda yer alan 4 adet 2013 model Mercedes Travego marka araç ile hizmetlerini sürdüren Tufan Turizm araçları içerisinde yolcuların arzu ettikleri tüm konforu, teknolojiyi ve donanımı sunmaktadır.
 Otobüslerin her birinde bulunan kablosuz internet bağlantısı ile (wi-fi) yolcuların bilgisayar, telefon, talbet ya da pc’leri üzerinden internete kolaylıkla bağlanmalarını sağlamaktadır.
 
 Her bir koltuğun arkasında yer alan dokunmatik TV üniteleri ile de değerli yolcularının yolculukları süresinde TV’den ulusal, yerel kanallardaki yayınları seyretmesine ya da sinema keyfi yaşamasına imkan sağlamaktadır.
 
 TV ünitelerinden radyo kanallarına da bağlanma imkanı sağlamaktadır. TV ünitesi içerisinde yer alan mp3 müzik arşivi ile de müzik ile keyifli anlar yaşamalarına olanak vermektedir.
 
 Otobüslerde yolcuların oturacakları her bir koltuk son derece özel içeriğe sahip olup kesinlikle yolculuk sırasında terleme ve benzeri sıkıntılar yaşanmasını önlemektedir.
 
 Araç filosunda yer alan tüm araçlar belirli standartlar ile donatılmış durumdadır. Araç koltukları, yan duvar aralıkları, koridor aralıkları, döşemeler ve benzeri tüm ayrıntılar standart özelliklere sahiptir.
 
 Otobüslerde yolculara göre ayarlanabilecek şekilde tasarımları gerçekleştirilen aydınlatma ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.
 
 Araçlarda yer alan klimalar sayesinde seyahat sırasında homojen hava ve ısı dağılımı gerçekleşmektedir.
 

 Tufan Turizm Otobüslerinde İkram

 
 Karayolu yolcu taşımacılığına yepyeni boyutlar kazandıran Tufan Turizm ikramlarında ve beraberinde tüm hizmetlerinde farkını ortaya koymaya devam etmektedir.
 
 Otobüs seyahati süresince yolcularına sıcak – soğuk içecek imkanını aralıksız olarak sürdürmektedir. Açık büfe ikramında ise tanınmış markaların en güzel ürünlerini el değmemiş kapalı paketler şeklinde yolcularına ikram etmektedir. İkramlar arasında tuzlu ve tatlı servisi bulunmaktadır. Aynı zamanda diyet ikramlıklarda yer almaktadır.
 
 Kurulduğu ilk günden itibaren misyon ve vizyonunu asla değiştirmeyen Tufan Turizm daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
 

Tufan Turizm İletişim

Telefon: 0212 220 32 28
E-Posta: tufan@tufanturizm.com

Adres:
Merkez Mah. Silahtar Caddesi No:13/B Kağıthane / İSTANBUL

Tufan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tufan Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Tufan Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Tufan Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Tufan Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Tufan Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Tufan Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Tufan Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Tufan Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Tufan Turizm otobüs firması başlıca Bolu, Düzce, İstanbul, İstanbul (Anadolu), Kocaeli (İzmit) şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 7 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Tufan Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Tufan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

O****

D****

13-12-2021

Konforu ve Kaliteli hizmeti bizlerle buluşturan Tufan Turizm ailesine teşekkür ederiz.