Şanlıurfa Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Can Diyarbakır Turizm
  SIVEREK
  11:40
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:40
  500,00 TL
 • Özlem Batman Turizm
  SIVEREK
  15:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  08:28
  500,00 TL
 • Star Batman
  SIVEREK
  15:15
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:15
  500,00 TL
 • Siirt Petrol
  SIVEREK
  16:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:30
  500,00 TL
 • Star Diyarbakır
  SIVEREK
  11:25
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  05:55
  500,00 TL
 • Özlem Diyarbakır
  SIVEREK
  13:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  07:00
  500,00 TL
 • Lüks Batman Seyahat
  SIVEREK
  15:15
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:45
  500,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  SIVEREK
  15:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:30
  500,00 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  SIVEREK
  17:13
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:13
  500,00 TL
 • Venn Seyahat
  SIVEREK
  14:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  07:00
  500,00 TL
 • Diyarbakır Barış Turizm
  SIVEREK
  16:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  12:00
  500,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  SIVEREK
  19:15
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  11:30
  500,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Şanlıurfa - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Has Diyarbakır
Has Diyarbakır Seyahat
Hassoy Turizm
Metro Turizm
MIDYAT SEYITOGLU
Özel Diyarbakır
Özlem Batman Turizm

Şanlıurfa - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Şanlıurfa Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 17 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Şanlıurfa Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Astor Seyahat, Can Diyarbakır Turizm, Cizre Nuh İtimat, Dilmenler Turizm, Diyarbakır Barış Turizm, Has Diyarbakır, Has Diyarbakır Seyahat, Hassoy Turizm, Metro Turizm, MIDYAT SEYITOGLU, Özel Diyarbakır, Özlem Batman Turizm firmalarıdır.
Şanlıurfa Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 500 TL kadardır.
En ucuz Şanlıurfa Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Şanlıurfa Hakkında

Türkiye’nin en büyük yedinci kenti olan ve 2 milyona yaklaşan nüfusuyla dikkat çeken Şanlıurfa, birçok açıdan sanayileşmiş ve gelişmiş bir kent haline gelmiştir.

Sanayinin iyi bir şekilde geliştiği ilde, çırçır fabrikaları, plastik fabrikası, cam fabrikası, fıstık  ve salça fabrikası bulunmaktadır. Siverek peyniri ve Urfa kebabının meşhur olduğu
Urfa mutfağında, birbirinden leziz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca meyan şerbeti ve koruk şurubu da popüler içecekler arasında yer almaktadır.

Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti ve İnbaşı Mağaraları oldukça meşhurdur. Şehirde bir adet havalimanı vardır ve şehir içi seferlerin yanın da şehir dışı seferler de yapmaktadır.
Kentte yerli ve yabancı turistler Harran evleri, Şuayb şehri ve Savaşan Kentinin yanı sıra Şanlıurfa müzesini de gezerler.

Yücelen Mağaraları, Haleplibahçe mozaik müzesi ile Şanlıurfa yaşayan bir müze gibi değerli bir şehirdir. 
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Şanlıurfa - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları