Sakarya (Adapazarı) - Karabük Otobüs Bileti

Sakarya (Adapazarı) - Karabük Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  00:30
  KARABÜK
  03:50
  140 TL
 • Türkay Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  00:30
  KARABÜK
  03:20
  120 TL
 • Efetur
  SAKARYA
  00:40
  KARABÜK
  03:45
  160 TL
 • Safran Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  01:05
  KARABÜK
  04:40
  150 TL
 • Efetur
  SAKARYA
  10:00
  KARABÜK
  13:15
  160 TL
 • Metro Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  14:30
  KARABÜK
  18:35
  140 TL
 • Efetur
  SAKARYA
  14:40
  KARABÜK
  17:45
  160 TL
 • Safran Turizm
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  15:00
  KARABÜK
  18:25
  150 TL
 • Varan Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:30
  KARABÜK
  19:35
  129 TL
 • Efetur
  SAKARYA
  16:50
  KARABÜK
  20:15
  160 TL
 • Efetur
  SAKARYA
  17:45
  KARABÜK
  20:45
  160 TL
 • Metro Turizm
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  21:15
  KARABÜK
  23:20
  140 TL
Tümünü Göster

Sakarya (Adapazarı) - Karabük Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Abana Bozkurt Seyahat
Efe Tur
Kastamonu Güven Turizm
Metro Turizm
Safran Turizm
Ulusoy Seyahat

Sakarya Hakkında

Sakarya kenti, Marmara ve Karadeniz’in kesişimi olan bir bölgededir ve nüfusun çoğu tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlar. Birbirinden farklı kültürlerin buluşma noktası olan Sakarya, 1999 depreminden büyük hasar almış, sanayi alanında yeni yeni canlanmaya başlamıştır.

Hizmet sektöründe çalışan nüfus, çoğunlukla Karadenizlilerden oluşmaktadır. Birçok bilindik markanın bu kentte fabrikası vardır ve insanlara istihdam sağlanmaktadır. Ayrıca elektrik enerjisine katkıda bulunan santrallere de de sahip olan bir ilimizdir.

Tarih öncesi dönemler ve Roma, Bizans kültürüne ait eserlerin sergilendiği Sakarya müzesinde görülmeye değer ürünler sergilenmektedir. Meşhur ıslama köftesi, yöresel ürünlerin en popülerleri arasındadır.

Ayrıca çerkez tavuğu da oldukça sevilen lezzetler arasındadır. Karasu ve Kocaali ilçelerinde deniz turizmi gelişmiş ve yazlık evlerin bulunduğu alanlar yapılmıştır. Birçok mesire yeri ve Sapanca gölü yakınlarındaki piknik alanları dikkat çeken özellikleri arasındadır. 

Karabük Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karabük

Karabük otogarından şehir merkezine ulaşım için çeşitli yollar vardır. Özellikle servisler, minibüs ve taksiler çevre ilçelere ulaşım için oldukça önemli bir yer edinmektedir. En uygun otobüs bileti kampanyalarında sık sık tercih edilen bu kent, her mevsim ayrı bir

güzelliğe sahiptir.

Şehir merkezi ve Safranbolu, Eflani gibi kentlere ulaşım sağlamak için, minibüsler çok sık tercih edilmektedir. Otobüs fiyatları da oldukça ekonomiktir ve merkezde bulunan otogara her yerden kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0370) 424 69 12 numarasından ulaşılabilir. Taksi ile ulaşımı tercih edenler, şoförle görüşerek gidecekleri güzergahla ilgili ne kadar bir miktar ödemeleri gerektiğini öğrenebilirler. Taksi ile ulaşım, birçok kente nazaran daha pahalıdır. Bu nedenle fiyat konusunu
danışarak karar vermeniz şarttır. 
 

Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Sabah saat 06:30’dan itibaren başlayan otobüs seferleri, akşam 23:00’e kadar sürmektedir. İlçe ve köylere otobüsle ulaşım mümkün olmaktadır ve otogara da ulaşmak mümkün olmaktadır. Otogardan çıkınca köprüden karşı tarafa geçerek ya da otogarı dışındaki durakta bekleyerek minibüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının servisleri özellikle Safranbolu gibi turistik açıdan merak uyandıran ilçelere ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Otobüs Karabük kentine geldiğinde, servis hizmeti bulunan firmalar yolcu bilgisi alarak, yolcuları servise yönlendirmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan çıktığınızda yolun her iki tarafından da minibüslerle gitmek istediğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Bir adet köprü bulunan otogar çıkışında, gidiş ve dönüş yönünden her 15 dakikada bir geçen minibüslere binebilirsiniz. Karabük minibüsleri ile her ilçe ve köye kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Son minibüs seferi saat 23:00’te sona ermektedir.

En Popüler Sakarya (Adapazarı) - Karabük Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Karabük Hava Durumu

 • kar yağışlı
  Cmt
  kar yağışlı
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Paz
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -3°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -4°C

Haritada Karabük

Karabük Hakkında

Nüfus
236.978
Plaka
78
Telefon Kodu
370