Türkay Turizm Otobüs Bileti Al

Türkay Turizm Hakkında

Türkay Turizm


Gelişme ve başarıyı sürekli hale getirerek misafirlerine daha nitelikli ve kaliteli hizmet sunma misyonu ile hareket eden Türkay Turizm bunun için “en önemli kaynağımız, insan kaynağımızdır” parolası ile faaliyet göstermektedir. 2000 yılında kurulan Vedat Ekici tarafından kurulan ve 2002 yılından beri misafirlerine konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunan şirket sektörde dünya kalite standartlarını yakalamak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bölgedeki ulaşım ve iş olanaklarını sürekli geliştirmeyi hedefleyen şirket, filosundaki araçları da sürekli güncel tutmaktadır.


Seferleri

Sinop merkezli şirketin seferleri de orta ve batı Kara Deniz bölgeleri ve İstanbul çevresi odaklıdır. Tek istisnası ise Başkent Ankara’ya yapılan seferlerdir. Sinop’tan kalkan araçlar İstanbul, İzmit, Samsun, Adapazarı, Sakarya, Çankırı, Çorlu, Düzce, Karabük ve Kastamonu illerine yolcu taşımaktadır. Sefer yapan otobüsler Türkeli, Taşköprü, Silivri, Çerkezköy, Bafra, Boyabat, Ayancık, Çatalzeytin, Erfelek, Esenyurt, Gebze, Gerse, Hamönü, Kapaklı, Taşköprü, Türkeli ilçelerine de uğramaktadırlar.


Otobüs Filosu

Şirket toplamda 13 adet Mercedes marka otobüs ile hizmet vermektedir. Araç modelleri Travego ve Tourismo olmakta, üretim yılları ise 2017 – 2020 yılları arasında değişmektedir. Araçlarda 2+1 ve 2+2 koltuk düzenleri bulunmakta, bütün koltuklarda misafirlerin film ve televizyon izleyebilecekleri ekranlar bulunmaktadır. Bütün Mercedes araçlarda wi-fi interneti mevcut olup, koltuk diz mesafeleri uzun boylu yolcular için konfor sağlamaktadır. Şirket daha kısa mesafeler için Otokar midibüsler kullanmaktadır. Bu araçlarda 2+2 oturma düzeni yer almakta, koltuklarda ekran bulunmamaktadır. Bu araçlarda wi-fi internet hizmeti de sunulmamaktadır.


İkram ve Hizmetler

Araçlarında atıştırmalık ve soğuk sıcak içecek ikramı yapan işletme yolculuk sırasında mesafeye göre bir, iki veya molasız ekspress sefer yapmaktadır. Yolculuk sırasında misafirler ikaz tuşunu kullanarak host ve hostesten ikram rica edebilmektedirler. Ücretsiz servis hizmetleri ile ilgili varacağınız ildeki satış ofisi ile görüşmeniz gerekmektedir.

Seyahatinizde Türkay Turizm farkını yaşamak istiyorsanız sizde bilet.com sitesini ziyaret edebilir veya Android ve İOS cihazlarınızdan bilet.com uygulamasını kullanarak birkaç tıklama ile bütün seferleri kontrol edebilir, istediğiniz seferde istediğiniz koltuğa bilet satın alabilirsiniz.
 

Türkay Turizm İletişim

Telefon: 44 34 57
E-Posta: turkayturizm@hotmail.com
Website:

Adres:
Korucuk Köyü, Yeni Belediye Otogarı D Blok No : 13, Sinop

Türkay Turizm Seferleri

Türkay Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Türkay Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

3.33

3 Değerlendirme

C****

****

03-05-2022

Bilet almak sıkıntı degil ama firmanın konaklama yer secimi ve saatleri sıkıntı idi.


N****

S****

24-01-2022

Şoför cep telefonuyla çok fazla konuşuyor.Yolculuk karlı ve buzlu bir yolda iken bu rahatlık be rehavet çok tehlikeli umarım bir daha bu şoförle yolculuk denk gelmez


U****

S****

29-03-2021

Firmanın ilgi ve alakası araç şoföründen muavininizden ikramlardan kısacası yapılan yolculuktan memnun kaldım hizmette emeği geçen kişilere teşekkür ederim